Dziś: wtorek, 30 maja 2023
Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Opinie o "Opiekunie"
Nie mogę wyświetlić obrazka

- Opinie po premierze filmu "Opiekun": wzrusza, trzeba go zobaczyć - tak wyglądał jeden z nagłówków medialnych po oficjalnej premierze filmu w Kaliszu. Film bardzo podobał się dziennikarzom i widzom. Dziękowali, niejednokrotnie nie kryjąc łez wzruszenia…

"Opiekun" opowiada o potężnym wstawiennictwie św. Józefa. Opowiedziane w filmie historie są prawdziwe i właśnie przez to dotykają serc. A o znakomitej grze aktorskiej nie wspomnimy, bo w "Opiekunie" grają świetni polscy aktorzy: Radosław Pazura, Rafał Zawierucha, Karolina Chapko. Reżyser Dariusz Regucki ma rację, gdy mówi, że: “to dobra propozycja dla współczesnego człowieka żyjącego w lęku, strachu i kryzysie rodziny. To też swoiste antidotum na wszechobecną pornografię i nihilistyczne propozycje w kinach”.

W najbliższy piątek, 24 lutego, film wchodzi do polskich kin, dlatego gorąco zachęcamy do zobaczenia go w pierwszym możliwym terminie oraz do zaproszenia innych osób na seans (rodziny, wspólnoty, szkoły, parafii).

Absolutnie najważniejszą kwestią jest to, aby w weekend otwarcia (24-26 lutego) pojawili się widzowie w kinach. Dzięki temu cały przemysł kinowy dostrzeże film i będzie go wspierał (np. dając dobre godziny seansów, zwiększając ich liczbę oraz promując film). Jeśli frekwencja w tym okresie nie dopisze, to film może szybko zniknąć z repertuaru. To byłaby olbrzymia szkoda, bo temat, który porusza "Opiekun" jest szalenie ważny. Oczywiście, jeśli chcecie zobaczyć film w późniejszym terminie, to też jest dobry pomysł.

- Kładę Ci ten temat na sercu. Ja, Ty i cały dzisiejszy świat potrzebujemy pozytywnych historii o miłości, wierze i rodzinie. I to właśnie daje nam "Opiekun" - zachęca Andrzej Sobczyk - Prezes Stowarzyszenia Rafael, producenta filmu.

Aktualizowana na bieżąco lista kin z seansami filmu "Opiekun" znajduje się TUTAJ.

 


liczba odsłon: 256 | dodano: 2023-02-22 11:55:22

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

Ogień i deszcz - Michael W. Smith

W niedzielę 16 kwietnia w ogromnej hali ...

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

blog ichtis

Facebook