Dziś: piątek, 12 kwietnia 2024
Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Opiekun - najlepsza premiera tygodnia!
Nie mogę wyświetlić obrazka

Udało się! Udało się, to co jeszcze tydzień temu było marzeniem! “Opiekun” - historia o sile wstawiennictwa św. Józefa jest najlepszą premierą tygodnia!

Pisząc w wielkim skrócie: kina są zaskoczone frekwencją. Wiele sal wypełnionych po brzegi i brak możliwości rezerwacji biletów (a kin było bardzo dużo). W związku z tym w kolejnym tygodniu film będzie miał jeszcze lepsze godziny seansów, a liczba kin wzrośnie! Tak dobrze jeszcze nigdy nie było!

 - Ale… jest jedno “ale”. Konkurencja w kinach jest ogromna. Nie wiemy do kiedy “Opiekun” będzie na dużym ekranie. A więc - kto chce zobaczyć film to niech tego nie odkłada. Mamy już pierwsze świadectwa od widzów, dla których ten film stał się przełomem. Jedno z nich jest szczególne…niezwykłe i piękne! Ale nie mogę jej jeszcze opisać, bo… trwa. Uchylę tylko rąbka tajemnicy, że dotyczy uratowania rodziny. I… choćby tylko dla tej jednej historii - było warto zrobić “Opiekuna” - zachęca Andrzej Sobczyk - producent filmu.

- Jest znakomicie. Trzeba świętować i cieszyć się z tego co się już wydarzyło. To co się wydarzyło także poszerza perspektywę. Zazwyczaj nasze filmy widzi w Polsce ok. 5 milionów osób. Tutaj można spodziewać się, że będzie więcej - dodaje.liczba odsłon: 395 | dodano: 2023-03-02 11:21:47

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook