Dziś: wtorek, 16 stycznia 2018
Imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Nowości kanału Religia.tv
Nie mogę wyświetlić obrazka

Gotowi na śmierć?, Tajemnice słowa, Etyka w biznesie, Wiara i polityka – to nowe programy w jesiennej ramówce kanału Religia.tv.

„Gotowi na śmierć?" – to nowy program Szymona Hołowni i dotyczy spraw ostatecznych. Autor będzie rozmawiał z ks. Grzegorzem Strzelczykiem o umieraniu, życiu po śmierci, o piekle, niebie, aniołach i diable. Program spróbuje pomóc tym, którzy czasem zastanawiają się: czy w niebie będą mieć piękne ciała oraz tych samych mężów i żony; jak będzie wyglądał Sąd Ostateczny i czy człowiek będzie tam miał adwokata, a jeśli tak, to kto nim może być, a także – czy zwierzęta będą miały swoje miejsce w niebie?

W programie „Tajemnice Słowa" dwaj dominikanie: Janusz Chwast i Paweł Gużyński będą wyjaśniać tajemnice Biblii, opierając się na niedzielnej Ewangelii. Emisja w sobotę o godz. 18., premiera 1 października. Z kolei w programie „Etyka w biznesie" zagadnienia z szeroko rozumianej etyki biznesu i finansów zostaną skonfrontowane ze współczesnymi zjawiskami ekonomicznymi. Autor programu ks. Kazimierz Sowa w rozmowie z ekspertami, analitykami rynku finansowego, publicystami i etykami spróbuje znaleźć odpowiedź na pytania o rolę i znaczenie etyki lub jej braku w świecie biznesu.

Z myślą o najmłodszej widowni kanał religia.tv stworzył nowe pasmo z bajkami dla dzieci. Codziennie od godz. 7 rano najmłodsi będą mogli oglądać seriale animowane, poruszające uniwersalne prawdy, w zabawny i edukacyjny sposób, przybliżając historie o prawdziwej przyjaźni, uczciwości i wartościach m.in. „Hermie i przyjaciele", „Bajki z indyjskiej dżungli", „Dekalog dla najmłodszych".


liczba odsłon: 1537 | dodano: 2011-09-25 15:07:45

Komentarze

Dodaj swój komentarzDobre strony

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

Betlejem w Szczecinie 2018

Fotorelacja z charytatywnego koncertu ko...

Koncert 2TM2,3 i Maleo Reggae Rockers

18 listopada br. o godz. 18.00 w Klubie...

Nocne czuwanie młodych w Bazylice Archikatedralnej w Szczecinie

20 października 2017 r. w Bazylice Archi...

blog ichtis

Facebook