Dziś: środa, 26 stycznia 2022
Imieniny: Paulina, Wanda, Tytus

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Koncert Raz Dwa Trzy
Listopad skłania nas do pamięci o tych, którzy odeszli przed nami, a którym w życiu wiele zawdzięczamy. Wśród nich jest wiele osób związanych ze środowiskiem akademickim naszego miasta. Dlatego od kilku lat organizujemy Zaduszki Akademickie. W tym roku odbędą się one z zespołem Raz Dwa Trzy.
Niedziela, 14 listopada w Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa (pl. Zwycięstwa przy Bramie Portowej). O godz. 20.00 odprawiona zostanie Msza św. za zmarłych profesorów, wykładowców akademickich, pracowników i studentów szczecińskich uczelni wyższych.

O godz. 21.00 rozpocznie się koncert zespołu Raz Dwa Trzy poprzedzony przywołaniem w pamięci, tych, którzy odeszli w minionym roku.

Koncert będzie biletowany. Cena biletu 8 zł. Bilety do nabycia w Kawiarence Akademickiej (ul. Bogurodzicy 3) w Księgarni Katolickiej (ul. św. Wojciecha), Centrum Ottonianum (al. Jana Pawła II 23), Rockmen (ul. Wyszyńskiego).

Koncert jest zorganizowany przy współpracy i współfinansowaniu Wydziału Kultury i Ochrony Zabytków Gminy Miasto Szczecin, oraz Wyższych Uczelni Szczecina i Stowarzyszenia Przyjaciół Duszpasterstwa Akademickiego "Razem".


liczba odsłon: 1073 | dodano: 2010-11-03 15:35:18

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

ADM Chojna 2021 - świadectwo s. Nulli UK

W popołudniowym programie Archidiecezjal...

blog ichtis

Facebook