Dziś: czwartek, 30 maja 2024
Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Cegiełka na ŚDM Panama 2019 - Kawa Panama!
Nie mogę wyświetlić obrazka

W naszych złotych paczuszkach są oczywiście świeżo palone ziarna kawy prosto z Panamy! Kawa Panama Boquete SHG z plantacji Lerida Estate jest kolejną cegiełką na cele wyjazdu młodzieży z naszej archidiecezji na spotkanie z Papieżem Franciszkiem - ŚDM Panama 2019!

Cegiełkę ŚDM z kawą można nabyć w cenie 32 zł, za ćwierć kilogramową paczkę, w Archidiecezjalnym Centrum ŚDM przy Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej (ul. Papieża Pawła VI nr 4 w Szczecinie). Więcej informacjo o cegiełkach można uzyskać u ks. Marcina Szczodrego (nr tel.: 609 009 902) i Pauliny Fryszki (nr tel.: 506 413 634).

Nasza kawa pochodzi z malutkiego jak na warunki obszaru upraw regionu Boquete, z plantacji Lerida Estate i została wypalona specjalnie dla nas w dniu 17 października br.! Plantacja Lerida położona jest na wysokości od 1 600 do 1800 m. n.p.m., w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Narodowego Volcan Buru i Parku La Amistad International. Zbiory kawy, która znajduje się w paczkach miały miejsce w 2017 i 2018 r.

Świeżo palona kawa Panama Boquete SHG z plantacji Lerida, już po otwarciu paczki zaskoczy Was intensywnym aromatem orzechów, wanilii i kwiatów. W smaku kawa oferuje wyjątkowe połączenie orzeźwiającej kwasowości jabłek, karmelu, ciemnej czekolady z wyraźnymi owocowymi akcentami.

Gorąco polecamy spróbowania smaku kawy prosto z serca Ameryki Środkowej oraz zachęcamy do wsparcia młodzieży z naszej Archidiecezji, która w styczniu wyruszy na spotkanie z Papieżem Franciszkiem! Kupując jedną paczkę kawy wspierasz młodzież z parafii Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej. Całkowity dochód ze sprzedaży cegiełek zostanie przeznaczony na wyjazd młodzieży na ŚDM Panama 2019.

 

***

Młodzież wyjeżdżającą na spotkanie z Papieżem Franciszkiem podczas Światowych Dni Młodzieży w Panamie można również wesprzeć dowolną darowizną na konto: Fundacja "SZCZECIŃSKA", ul. Królowej Korony Polskiej 28E, 70-485 Szczecin, nr konta: 62 1750 0012 0000 0000 3664 5393.

 


liczba odsłon: 1496 | dodano: 2018-10-22 14:26:15

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook