Dziś: środa, 24 lipca 2024
Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Co było.
I Metropolitalny Konkurs Papieski etap rejonowy w Choszcznie

Dnia 24 listopada 2010 roku w Gimnazjum w Choszcznie miał miejsce etap rejonowy I Metropolitalnego Konkursu Papieskiego. Do konkursu przystąpiły następujące reprezentacje gimnazjów: Gimnazjum Publiczne w Choszcznie, Gimnazjum w Pyrzycach, Gimnazjum w Lipianach, Katolickie Gimnazjum ze Stargardu, Gimnazjum nr 3 w Stargardzie, Gimnazjum nr 4 w Stargardzie, Gimnazjum w Chociwlu oraz Gimnazjum w Pełczycach. Etap rejonowy odbył się jednocześnie w czterech rejonach (Szczecin, Szczecin, Gryfice i Choszczno).

Więcej…

 
Wigilijne czuwanie przed Adwentem w Drawnie

W ostatnie godziny roku liturgicznego na wigilijne czuwanie do Drawna przyjechała młodzież z Drawna i młodzież z Choszczna wraz z ks. Pawłem Wiśniewskim. Czuwanie odbyło się dnia 27 listopada 2010 r. (tj.sobota). Czuwanie miało temat: "Spotkaj Jezusa".

Więcej…

 
Tydzień Słowa Bożego

Ostatni tydzień roku liturgicznego, od poniedziałku po Niedzieli Chrystusa Króla Wszechświata (22 listopada) do soboty przed I Niedzielą Adwentu (27 listopada), już po raz drugi poświęcony jest szczególnej refleksji nad znaczenia Słowo Bożego w życiu chrześcijanina.

Więcej…

 
Wampiriada po raz ósmy

Wampiriada to ogólnopolska studencka akcja Honorowego Krwiodawstwa. Akcja ta pod dość krwawym tytułem, ciesząca się dużym zainteresowaniem w poprzednich latach, nie jest skierowana do żądnych krwi, przeciwnie będzie to wspaniała możliwość dla wszystkich - zwłaszcza studentów, chętnych by się nią podzielić z potrzebującymi.

Więcej…

 
Adwentowy Dzień Skupienia w Choszcznie

Dnia 4 grudnia 2010 roku o godzinie 11.00 w Sanktuarium MB Nieustającej Pomocy w Choszcznie rozpoczął się Adwentowy Dzień Skupienia dla ministrantów, kandydatów na ministranta, lektorów, scholii młodzieżowej i dziecięcej. Ćwiczenia duchowe miały na celu zbliżenie do Boga w czasie Adwentu.

Więcej…

 
Etap Szkolny XXI Olimpiady Teologii Katolickiej

Dnia 18 listopada 2010 r. odbył się szkolny etap XXI Olimpiady Teologii Katolickiej. W tym roku przewodnim tematem jest nauka Kościoła, Papieży na temat miłosierdzia: „Mieć wyobraźnię miłosierdzia”.

Więcej…

 
Szkolenie z programu „Młodzież w działaniu” w Nowogardzie

28 listopada 2010 roku, w nowogardzkiej szkole odbyło się szkolenie informacyjne o jednym z programów unijnych dla młodych ludzi: „Młodzież w działaniu”.

Więcej…

 
Nocne czuwanie młodzieży na Stołczynie

Po ostatniej piątkowej lekcji, dnia 3 grudnia 2010 roku, każdy myślał, że dzień pracy już się zakończył, ale nie dla małej ośmioosobowej grupy młodzieży z Trzebiatowa, młodzieży ze Świnoujścia, kilkuosobowej młodzieży z Choszczna, młodzieży z Dębna oraz oczywiście Szczecina, które to grupy chcąc poświęcić się Bogu, wyruszyły do Domu Macierzystego sióstr Uczennic Krzyża na nocne czuwanie. Wyjeżdżając ze swoich miejscowości, nie spodziewali się, że będzie to dla nich najtrudniejsze dwanaście godzin życia.

Więcej…

 
Adwentowe dni skupienia

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej serdecznie zaprasza na adwentowe dni skupienia do Pyrzyc, które odbędą się 10 i 11 grudnia 2010 r.

Więcej…

 
Nocne czuwanie młodzieży w Myśliborzu

Dnia 17 grudnia 2010 roku w Domu Macierzystym Sióstr Jezusa Miłosiernego w Myśliborzu odbyło się kolejne nocne czuwanie młodzieży. Tematem przewodnim czuwania było: „Słowo Boże”. Na czuwanie przyjechała młodzież z Sulęcina wraz z opiekunem ks. Łukaszem Marczakiem (diecezja zielonogórsko-gorzowska), z Polic z ks. Markiem Halcem, ze Szczecina z ks. Adamem Słomińskim TChr, z Nowogardu z ks. Piotrem Budą, z Choszczna z ks. Pawłem Wiśniewskim, z Myśliborza z ks. Maciejem Piotrowskim, z Barlinka i Pełczyc z ks. Sławomirem Lichodziejewskim oraz indywidualnie z wielu miejscowości naszej archidiecezji.

Więcej…

 
Weź serce z choinki

W szczecińskich kościołach przed świętami pojawią się choinki, na których będą zawieszone serduszka lub bombki z imieniem i wiekiem określonego malucha, dla którego każdy może przygotować świąteczną paczkę.

Więcej…

 
Śpiew(d)ajmy Mu

"Śpiew(d)ajmy Mu" to koncert charytatywny, organizowany w Stargardzie Szczecińskim kolejny raz z rzędu. Jego cel jest bardzo szlachetny, dlatego bardzo serdecznie na niego zapraszamy!

Więcej…

 
Boże Narodzenie 2010

„Oto zwiastuję Wam radość wielką, która będzie udziałem całego narodu: dziś w mieście Dawida narodził się wam Zbawiciel, którym jest Mesjasz Pan” Łk 2,10

Więcej…

 
Warsztaty liturgiczno-muzyczne

Trwają zapisy na warsztaty muzyczno-liturgiczne, które odbędą się 8 stycznia w Domu Sióstr Uczennic Krzyża w Szczecinie - Stołczynie. Warsztaty organizuje Centrum Formacji Świeckich działające przy wspólnocie sióstr, a poprowadzi je s. Beata wraz z grupą młodych pasjonatów.

Więcej…

 
Nocne czuwanie młodzieży w Myśliborzu

Dnia 14 stycznia 2011 roku odbyło się kolejne nocne czuwanie młodzieży w Myśliborzu. Tematem czuwania była woda. Na czuwanie przyjechała młodzież ze Szczecina wraz z ks. Adamem Słomińskim TChr, z Recza wraz z ks. Kryspinem Gasiulewiczem, z Choszczna wraz z ks. Pawłem Wiśniewskim, z Sulęcina wraz z s. Tymoteuszą ZSJM, z Myśliborza wraz z ks. Maciejem Piotrowskim oraz indywidualnie z Pełczyc, Barlinka, Gorzowa, Polic.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 76  77  78  79  80  81  82  83   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 179310 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook