Dziś: poniedziałek, 11 grudnia 2023
Imieniny: Waldemar, Damazy

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Co było.
Zaduszki w Policach

2 listopada 2010 r. zespół Tumultus Gaudium serdecznie zaprasza na zaduszkowy montaż słowno-muzyczny.

Więcej…

 
Maryja - ryzyko po Bożemu

Dzień skupienia to możliwość zatrzymania się, refleksji, a przede wszystkim czas spotkania z Panem, modlitwy, słuchania Jego Głosu. Tym razem - z Maryją uczyłyśmy się, co to znaczy podjąć ryzyko, "ryzyko" wiary, ufności, zawierzenia Bogu. Kochać, przecież, to także oznacza odważyć się ponosić ryzyko.

Więcej…

 
RadioWęzeł Forum, czyli nasz głos w sprawie...

W dniu 14 października br. odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej połączona z prezentacją odnowionego szkolnego forum, a także utworzonego szkolnego RadioWęzła „FORUM”, który jest pierwszym takim projektem, który dzięki programowi „Młodzież w działaniu”, gminie Nowogard, wspólnej pracy uczniów, nauczycieli, sponsorów rozpoczął swoją działalność radiowo-dziennikarską.

Więcej…

 
Dni Papieskie w Nowogardzie

Jest już tradycją, że młodzież wraz z społecznością miasta Nowogard corocznie włącza się w organizacje i przeżywanie Dni Papieskich. W tym roku związanym z drogami do świętości w codziennym życiu „Jan Paweł II – Odwaga Świętości”. Jan Paweł II w czasie swojego pontyfikatu wyniósł do chwały ołtarzy więcej świętych i błogosławionych niż kościół w ciągu 2000 lat swojego istnienia. Szukał tych świętych wszędzie, w każdym stanie życia, powołania, spełnianych zawodów, profesji. Chciał nam przez to pokazać ze droga do świętości jest naturalna drogą człowieka do Boga.

Więcej…

 
Tydzień Misyjny w Nowogardzie – wizyta wolontariusza

Trwając w Tygodniu Misyjnym dnia 27 października 2010 r. w ramach lekcji religii gościliśmy po raz kolejny studentkę - Agnieszkę Gołda ze Szczecina, która po maturze udała się na misję wolontariacką do Ugandy. Opowiedziała nam o swoim dwumiesięcznym pobycie w Afryce.

Więcej…

 
Na drugi brzeg...

W najbliższą sobotę 6 listopada o godzinie 21:00 w Kościele oo. Dominikanów w Szczecinie odbędzie się czuwanie modlitewne "Na drugi brzeg", które muzycznie poprowadzi część zespołu Deus Meus.

Więcej…

 
Mate.o w Szczecinie

Mam przyjemność zaprosić Was do udziału w niezwykłym wydarzeniu, jakim będzie koncert Mate.o, który w czasie najnowszej trasy koncertowej powraca do akustycznego grania.

Więcej…

 
Impreza na dobry początek

Duszpasterstwa Akademickie Szczecina zapraszają na "Imprezę Na Dobry Początek"! Świetna muzyka! Przyjazna atmosfera! Wspaniała zabawa!

Więcej…

 
Wieczór uwielbienia

Jak dobrze spędzić długi weekend? Przyjdź! Uwielbiaj Boga z nami.

Więcej…

 
Koncert Raz Dwa Trzy

Listopad skłania nas do pamięci o tych, którzy odeszli przed nami, a którym w życiu wiele zawdzięczamy. Wśród nich jest wiele osób związanych ze środowiskiem akademickim naszego miasta. Dlatego od kilku lat organizujemy Zaduszki Akademickie. W tym roku odbędą się one z zespołem Raz Dwa Trzy.

Więcej…

 
Kongres w 100 – lecie śmierci błogosławionego księdza Michała Rua

Obchody setnej rocznicy śmierci bł. Ks. Michała Rua, pierwszego następcy św. Jana Bosko na stanowisku przełożonego generalnego Towarzystwa Świętego Franciszka Salezego, uświetnił zorganizowany w Szczecinie Kongres, mający na celu przybliżenie sylwetki Ks. Rua, który w historii zarówno Zgromadzenia, jak i całego Kościoła Świętego, zapisał się jako wytrwały krzewiciel nauki Chrystusa w środowiskach najuboższej młodzieży nie tylko Włoch czy Europy, ale i całego niemal świata.

Więcej…

 
Noc Świętych

Dnia 19 listopada 2010 roku kaplica Sióstr Jezusa Miłosiernego w Myśliborzu pękała w szwach. Tematem czuwania było: „Noc Świętych”.

Więcej…

 
Cecyliada po choszczeńsku

W wigilię liturgicznego wspomnienia św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej - 21 listopada 2010 r. o godz. 17.00 w kościele farnym w Choszcznie pw. Narodzenia NMP odbyła się Cecyliada.

Więcej…

 
Chrzest - dlaczego tyle trudności?

Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza wszystkich, którym wiara nie jest obojętna i którzy szukają jej zrozumienia, do wzięcia udziału w konferencji naukowej na temat sakramentu chrztu świętego: „Chrzest – dlaczego tyle trudności?”

Więcej…

 
I Metropolitalny Konkurs Papieski etap rejonowy w Choszcznie

Dnia 24 listopada 2010 roku w Gimnazjum w Choszcznie miał miejsce etap rejonowy I Metropolitalnego Konkursu Papieskiego. Do konkursu przystąpiły następujące reprezentacje gimnazjów: Gimnazjum Publiczne w Choszcznie, Gimnazjum w Pyrzycach, Gimnazjum w Lipianach, Katolickie Gimnazjum ze Stargardu, Gimnazjum nr 3 w Stargardzie, Gimnazjum nr 4 w Stargardzie, Gimnazjum w Chociwlu oraz Gimnazjum w Pełczycach. Etap rejonowy odbył się jednocześnie w czterech rejonach (Szczecin, Szczecin, Gryfice i Choszczno).

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 74  75  76  77  78  79  80  81  82   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 171889 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook