Dziś: środa, 8 grudnia 2021
Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Zaufam Ci – najnowszy singiel Angeliki Jędrzejowskiej
Nie mogę wyświetlić obrazka

Prezentujemy Wam najnowszy singiel Angeliki Jędrzejowskiej pt. „Zaufam Ci”, będący kolejną zapowiedzią jej projektu płytowego! 

„Zaufam Ci” - to połączenie lirycznej, głębokiej kompozycji oraz nowoczesnych dźwięków, mocnych elektronicznych brzmień w nietuzinkowej aranżacji Kamila Barańskiego, ubogacone niezwykłym solo saksofonowym Tomasza Busławskiego (Buslav). Całość dopełniają chóry w wykonaniu Kamili i Dominiki Bieniek (Bienieczki). Utwór powstał na gruncie muzyki chrześcijańskiej, zachowany jest w stylistyce worship-owej, w oparciu o teksty biblijne.

 

 

Angelika Jędrzejowska jest wokalistką i kompozytorką. Swoją szerszą działalność muzyczną rozpoczęłam w roku 2014, kiedy to zaczęłam śpiewać w chórze Gospel Rain i wraz z Grzegorzem Głuchem napisała utwór "W Tobie jest życie", który pojawił się na płycie "Ogień".  

 

 

Przez kilka lat będąc członkiem zespołu grałaa wiele koncertów, także telewizyjnych, współpracowała z wieloma postaciami polskiej sceny muzycznej, m.in. z zespołem Golec uOrkiestra, zespołem Pectus, Olgą Szomańską, Kasią Dereń, Beatą Bednarz, Kubą Badachem, Piotrem Cugowskim, Mate.O i innymi. Swoje pasje realizowała także dzięki zespołowi Good God, z którym miała przyjemność współpracować przez ostatnie niespełna cztery lata.

Utwór "Zaufam Ci" jest drugim singlem, zapowiadającym tworzący się autorski projekt płytowy, zaraz po utworze "Niedoskonała". Wszystkie utwory, jakie pojawią się na płycie są osobistym świadectwem życia, niosą przesłanie o prawdzie, nadziei i miłości, płynącej z wiary w miłosiernego Boga, który podnosi i pokrzepia serca.

 


Zachęcamy także do odwiedzenia oficjalnego profilu Angeliki Jędrzejowskiej na portalu Facebook. Tam pojawiać się będą wszelkie nowości, dotyczące jej działań muzycznych: www.facebook.com/angeljedrzejowska/


 


liczba odsłon: 194 | dodano: 2020-03-25 15:20:08

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

ADM Chojna 2021 - świadectwo s. Nulli UK

W popołudniowym programie Archidiecezjal...

blog ichtis

Facebook