Dziś: środa, 21 lutego 2024
Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

V Misyjne Święto Młodych
Nie mogę wyświetlić obrazka

Już na początku lipca do Chludowa zjadą się młodzi ludzie z różnych stron, by świętować młodość z Panem Bogiem. Doświadcz z nami żywego i młodego Kościoła oraz prawdziwej radości.

Dni Misyjnego Święta Młodych upływają na harmonijnie połączonej modlitwie, słuchaniu Bożego Słowa, konferencjach zaproszonych gości, ale także na dobrej zabawie i sporcie. Każdego roku można posłuchać koncertów zespołów tzw. chrześcijańskiej sceny muzycznej, obejrzeć spektakl ewangelizacyjny, poznać ciekawych ludzi.

To, co jest jednak najbardziej charakterystyczne dla tego świętowania, to jego misyjny charakter. Młodzi spotykają misjonarzy i misjonarki, którzy pracują lub pracowali w różnych zakątkach świata. W tym roku przybliżone zostanie hasło "Mocni wiarą". - Warto spróbować jeszcze mocniej pokochać Kościół i jeszcze bardziej się w nim zadomowić. Warto otworzyć się na doświadczenie prawdziwego, żywego Kościoła - zachęcają organizatorzy spotkania.

V Misyjne Święto Młodych odbędzie się w dniach 3-7 lipca 2013 r. w Chludowie k. Poznania – czyli w miejscu gdzie znajduje się siedziba Werbistowskiego Centrum Młodych Tabor. Do uczestnictwa w spotkaniu zapraszamy młodych od 15 roku życia (II klasa gimnajzum wzwyż) - niepełnoletni przyjeżdżają z pisemną zgodą rodziców. Więcej informacji i zgłoszenia są przyjmowane pod adresem: msm@werbisci.pl oraz na stronie internetowej:  www.wcm.werbisci.pl.


liczba odsłon: 1039 | dodano: 2013-06-10 12:43:17

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook