Dziś: poniedziałek, 22 lipca 2024
Imieniny: Maria, Magdalena, Wawrzyniec

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Ogród Dendrologiczny w Przelewicach
Nie mogę wyświetlić obrazka

Przyszła wiosna, za nią wielkimi krokami zbliża się lato. Słońce, wakacje, rodzinne spacery, ogniska, wolne weekendy, wyjazdy itp. Nie wiecie gdzie się wybrać z rodziną, z przyjaciółmi? Wszędzie już byliście, nie macie pomysłu gdzie iść na spacer? Szukacie czegoś atrakcyjnego, piękne a może szukacie ciszy i wytchnienia od hałasu miasta? Jeśli tak mamy dla Was wspaniałą propozycję.

Zapraszamy na spacer po Przelewickim parku dendrologicznym (woj. zachodnio-pomorskie)


Bilety wstępu do Ogrodu (na 2011 rok):
- normalny 9,00 zł
- ulgowy 6,00 zł
- sezonowy karnet wstępu 30,00 zł

Bilety wstępu do Ogrodu i Oranżerii (na 2011 rok)
- normalny 10,00 zł
- ulgowy 7,00 zł

Bilety wstępy do Oranżerii (na 2011 rok)
- normalny 2,00 zł
- ulgowy 1,00 zł

Do wstępu z biletem ulgowym upoważnione są: dzieci, młodzież ucząca się, studenci do 26 roku życia (za okazaniem legitymacji). Nie stosuje się dodatkowych ulg dla grup. Bilet upoważnia do jednorazowego wejścia!


Zajęcia edukacyjno – przyrodnicze - koszt 100,00 zł
Zajęcia odbywają się na terenie Ogrodu i trwają około 2 godzin lekcyjnych. W ten czas należy wliczyć też przerwy wynikające z woli uczestników zajęć (np. przerwa na grupowe zdjęcia, przerwa na zakupy, przerwa na odwiedzenie szkółki itp.).  W zależności od wybranego przez Państwa tematu zajęcia mogą również odbyć się w pomieszczeniach dydaktycznych. Podczas zajęć proponowane są m.in. zabawy edukacyjne, ćwiczenia, konkursy, obserwacje. Temat i termin zajęć należy ustalić z dwutygodniowym wyprzedzeniem. Dodatkowa opłata za zajęcia wynosi 100,00 zł od grupy i dotyczy faktu przeprowadzenia zajęć, a nie czasu ich trwania. Grupa maksymalnie 50-osobowa.

UWAGA! Zastrzegamy sobie prawo przerwania oprowadzenia lub zajęć bez zwrotu kosztów w przypadku rażącego naruszania regulaminu Ogrodu przez uczestników.

Ognisko - koszt 50,00 zł
Na terenie Ogrodu znajdują się dwa miejsca na ognisko. Rezerwacja terminu i miejsca - telefonicznie. Dodatkowa opłata za ognisko wynosi 50,00 zł i obejmuje rezerwację miejsca oraz drewno. Ułożenie ogniska, rozpalenie i prowiant pozostają w rękach uczestników. Maksymalny czas przebywania przy ognisku wynosi 2 godziny. Opłata wnoszona jest za fakt rozpalenia ogniska i nie jest obniżana za skrócony czas korzystania.

Grill - bezpłatny
W wyznaczonym miejscu w Ogrodzie istnieje możliwość bezpłatnego skorzystania z murowanego grilla. Konieczny jest własny materiał na opał. Czas przebywania na grillu wynosi 2 godziny.

UWAGA! Na teren Ogrodu nie wolno wnosić własnych urządzeń do grillowania, ani rozpalać ognia w miejscach innych niż wyznaczone.


Więcej informacji a także galerię zdjęć znajdziesz pod adresem strony: http://www.ogrodprzelewice.pl

altaltalt
liczba odsłon: 2463 | dodano: 2011-05-15 16:13:46

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook