Dziś: środa, 6 grudnia 2023
Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Mate.O od początku
Nie mogę wyświetlić obrazka

Prawie sześć lat trzeba było czekać na reedycję pierwszych nagrań Mateusza Mate.O Otremby. Właśnie na rynek wróciły dwa pierwsze tytułu z repertuaru tego nietuzinkowego artysty, co na pewno ucieszy nie tylko fanów Mateusza.

Od 21 listopada w sprzedaży ponownie dostępne są dwie pierwsze płyty Mate.O „Totalne uwielbienie" oraz „Jesteś dobry dla mnie". Poza Mateuszem Otrembą w nagraniu tych już kultowych krążków wzięli udział m.in.: Basia Włodarska, Tomasz Lipert, Mirek Stępień, Irek Głyk, Paweł Zaręcki, Sean Clancy. Premierowe edycje „Totalne uwielbienie" oraz „Jesteś dobry dla mnie" pojawiły się na rynku odpowiednio w 1999 i 2002 roku. Wywołały one pozytywne emocje i poruszenie nie tylko wśród fanów Mate.O, ale całego środowiska Polskiej Muzyki Chrześcijańskiej. Zarejestrowane na tych krążkach utwory, takie jak m.in.: „Przyjaciela mam", „Panie nasz", „Jesteś dobry", „Całym sobą" oraz „Abba należę do Ciebie" są ponadczasowymi przebojami, które można usłyszeć nie tylko w radio czy internecie, ale przede wszystkim na spotkaniach modlitewnych różnych wspólnot.

„Totalne uwielbienie" i „Jesteś dobry dla mnie" to dwa tytuły, które generują ogromne ilości pozytywnej energii, jednakże kilka lat temu zniknęły ze sklepów. Albumy te były niedostępne na rynku, jednak wciąż były pamiętane i poszukiwane przez fanów muzyki chrześcijańskiej. Stare, zgrane, zużyte krążki bardzo często już nie oddawały atmosfery zarejestrowanych piosenek, wręcz nie nadawały się do słuchania, a w sprzedaży płyt nie było. Nadaremno było ich szukać nawet w najlepszych sklepach muzycznych w naszym kraju. Od 21 listopada 2011 roku obie płyty na nowo trafiają do sklepów muzycznych. Wydawcą reedycji jest Bonart Management.

liczba odsłon: 1382 | dodano: 2011-11-22 19:31:56

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook