Dziś: piątek, 8 grudnia 2023
Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Malchus w plebiscycie Polskiego Radia
Nie mogę wyświetlić obrazka

Zespołowi Malchus przed wejściem do studia - a to już niebawem, bo pod koniec lutego nagrywają bębny - udało się zakwalifikować do plebiscytu Polskiego Radia Rzeszów 2011 na najlepszą płytę roku 2011 zespołu z woj. podkarpackiego. Malchus walczy również o koncert na małej scenie Metalfest 2012 w Jaworznie, który jest jednym z największych festiwali metalowych w Polsce.

Jesteśmy mile zaskoczeni, że jury Radia Rzeszów wybrało nas do Plebiscytu (muzyka metalowa, z Dobrą Nowiną w tekstach! Wow!). Dla zwycięzców przewidziana jest duża reklama w Radiu Rzeszów oraz koncert w największym klubie na Podkarpaciu - klubie LIVE - mówi Radosław "Radi" Sołek z zespołu Malchus i dodaje - Prosimy Was zatem o głosy w postaci SMSów o treści WERBEL.MALCHUS na numer 71601. Koszt takiego sms-a to 1,23 zł z VAT. Dziękujemy bardzo za wsparcie, które jest niezbędnym paliwem do działania, które napędza nas do pracy, za pomoc w realizacji marzeń. Pamiętamy o Was w modlitwie!

Ranking można śledzić na stronie Polskiego Radia Rzeszów. Nie ma limitu smsów z jednego numeru. Jeżeli macie możliwość wysłać ich więcej to do dzieła!

Natomiast pod adresem Metalfest 2012 można zagłosować na Malchus w kwalifikacjach małej sceny Metalfest 2012. Wystarczy wpisać imię i nazwisko oraz e-maila, na którego zostanie wysyłany link, który trzeba kliknąć, aby potwierdzić swój głos.


liczba odsłon: 1501 | dodano: 2012-01-14 14:43:41

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook