Dziś: sobota, 15 czerwca 2024
Imieniny: Jolanta, Wiola, Wit

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Konferencja dla kobiet
Nie mogę wyświetlić obrazka

16 czerwca br. w godz. od. 10.00 do 14.00 zapraszamy wszystkie dziewczęta i kobiety na konferencję pt. „Wstań przyjaciółko moja, piękna ma i przyjdź”! (Pnp 2,10), która odbędzie się w Szkole Nowej Ewangelizacji w Koszalinie.

W naszej codzienności robimy przeróżne rzeczy: pracujemy, gotujemy, sprzątamy, wychowujemy dzieci, podróżujemy… Czy potrafisz w tych czynnościach odkryć swoją wyjątkowość? – Nie, tak, nie wiem… Jakakolwiek jest Twoja odpowiedź, to możesz skorzystać z naszego zaproszenia – możesz spędzić czas w towarzystwie Umiłowanych Bożych Córek, które w roku 2017/2018 podjęły formację w Akademii Rozwoju Talentów i odkryły swoją wyjątkowość, posłuchać dobrych treści, stanąć w uwielbieniu Króla, a także wypić dobrą kawę i zjeść wyjątkowy obiad.

– Zapraszamy Cię, abyś wstała i przyszła na konferencję, podczas której zaczniesz odkrywać jak niezwykłą Kobietą jesteś w oczach Boga – zachęcają organizatorki konferencji.

Konferencja odbędzie się w sali Szkoły Nowe Ewangelizacji, przy ul. Staszica 38 w Koszalinie (przy par. pw. Ducha Świętego). W programie konferencji: modlitwa, konferencje, świadectwo, kawa i małe co nieco, a także kobiece rozmowy przy smacznym obiedzie. Zapisy trwają na stronie: www.kochaj.my oraz pod adresem e-mail: sekretariat@rozwijajtalenty.pl, a także telefonicznie pod nr. tel.: 537 466 025.

Prowadzące konferencję:

Magdalena Plucner – od wielu lat głosi rekolekcje dla młodzieży i dorosłych, lider uwielbienia. Magdalena jest inicjatorką wielu spotkań i inicjatyw tj.: „Jezus na stadionie”, „Akademia Rozwoju Talentów”. Kobieta, która każdy dzień przeżywa z pasją. Organizuje i głosi konferencje dla kobiet w wielu miastach, w Polsce i zagranicą. Jest autorką artykułów, a także książek pt. „Umiłowana, czyli kobieta z klasą” oraz „Ezer Kenegdo – Najlepsza Towarzyszka”.

Magdalena Halak -  prowadzi własną działalność pod nazwą „Ukryte Piękno”. Poprzez konferencje, rozmowy i przy wykorzystaniu różnych narzędzi np. Kompasu Kariery, pomaga wielu osobom, a szczególnie kobietom, w odkryciu ich wewnętrznego piękna, ale też powołania. Jej misją jest nauczanie, prowadzenie kursów ewangelizacyjnych, słuchanie i wspieranie drugiego człowieka.

Magdalena Grajewska – kobieta, która odkryła swoją misję w Kościele i poprzez swoje dary i talenty służy Bogu. Ma niezwykły zmysł organizacyjny, potrafi zapamiętać niezliczoną ilość osób, które zapisują się na rekolekcje i zajęcia na ART – rozpoznając nie tylko ich nazwiska, ale też sprawy z jakimi się do niej zwracają. Byś może wydaje się to łatwe. Być może…ale gdy liczba uczestników przekracza kilka tysięcy osób, to z całą pewnością można to nazwać darem od Boga. Magda wiele razy uczestniczyła w zajęciach dla kobiet prowadzonych w różnych miasta i można powiedzieć, że jest żywym dowodem, na to, jak Słowo Boże wydobywa z nas to, co piękne, niezwykłe i szlachetne.

 


liczba odsłon: 1176 | dodano: 2018-06-05 14:36:09

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook