Dziś: środa, 19 czerwca 2024
Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Katolickie Radio Podlasie

Radio Podlasie to największa rozgłośnia w środkowej części wschodniej Polski. Istniejemy od lipca 1992 roku. Przez ten czas udało nam się wypracować własny, oryginalny styl kontaktu ze słuchaczami, który sprawia, że jesteśmy nie tylko największym, ale także najczęściej wybieranym przez odbiorców medium lokalnym na terenie byłych województw bialskopodlaskiego i siedleckiego.

Codziennie, ze studia centralnego w Siedlcach, emitujemy ponad 17 godzin programu informacyjno - muzycznego, przeznaczonego przede wszystkim dla słuchaczy w wieku 30 - 60 lat.

W naszym programie mówimy przede wszystkim o sprawach, które dotyczą mieszkańców regionu. Oprócz suchych informacji przygotowujemy także relacje dźwiękowe, reportaże i inne - coraz rzadziej spotykane na antenach stacji lokalnych - formy przekazu radiowego. Gramy muzykę pop. Program radia jest dobrze słyszalny w promieniu 100 km od nadajnika w Chotyczach k/ Łosic, czyli na obszarze pomiędzy Białymstokiem, Warszawą i Lublinem, jednak podstawową grupę naszych odbiorców stanowią mieszkańcy dawnych województw siedleckiego i bialskopodlaskiego. Łącznie, w zasięgu programowym stacji mieszka około 650 tysięcy ludzi powyżej 15 roku życia.

Ogólnopolskie badania słuchalności stacji radiowych "Radio Track" prowadzone przez SMG/KRC Polska, potwierdzone badaniami konsumenckimi firmy Claritas pokazują, że 15% mieszkańców, przynajmniej przez cztery dni w tygodniu słucha głównie Radia Podlasie. Z naszymi słuchaczami utrzymujemy stały kontakt. Radio Podlasie ma najbardziej rozbudowaną w regionie strukturę zdobywania informacji. Oprócz studia w Siedlcach posiadamy osiem redakcji terenowych w największych miejscowościach środkowej części wschodniej Polski.

Jako rozgłośnia katolicka rozumiemy, że naszą misją jest promocja tradycyjnych wartości we współczesnym świecie. Czy potrafimy sprostać takiemu zadaniu? Chyba tak. Pomimo tego, że nie działamy w sieci Radia Plus, ani w strukturach Radia Maryja, jesteśmy jedną z najpopularniejszych rozgłośni katolickich w kraju. Dlaczego? Proszę nas słuchać. Nadajemy na częstotliwości 101,7 FM oraz 106,0 FM.

http://www.radiopodlasie.pl/index.php?m=98&idk=34

 


liczba odsłon: 2746 | dodano: 2007-10-04 23:35:25

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook