Dziś: środa, 26 stycznia 2022
Imieniny: Paulina, Wanda, Tytus

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Jak pokonać szatana
Nie mogę wyświetlić obrazka

fot. jakpokonacszatana.pl

Premiera filmu „Jak pokonać szatana” odbędzie się 31 października w stołecznym kinie Wisła. Autorem dokumentu o walce duchowej jest Michał Kondrat – wieloletni asystent egzorcysty.

„Premierę filmu specjalnie zaplanowałem na Halloween, ponieważ wiele osób traktuje ten dzień jako świetną zabawę i nie zdaje sobie sprawy, że zapalanie świeczek w dyni, przebieranie się za diabła czy jakieś mroczne postacie jest formą oddawania szatanowi czci i może otworzyć na jego działanie – wyjaśnia Michał Kondrat. Sam diabeł o tym mówi. Podczas egzorcyzmów przeprowadzanych przez o. Cipriano de Meo wyznał, że właśnie Halloween to jego święto. Jest o tym wątek w moim filmie” – dodaje autor filmu „Jak pokonać szatana”.

Autor z kamerą odwiedza najbardziej znanych egzorcystów na świecie, a także innych ekspertów od walki duchowej i posługi uwalniania. Z rozmów z nimi widz dowie się, jakie narzędzia do walki ze złym duchem oferuje Kościół, jak prawidłowo sprawuje się modlitwę o uwolnienie, kto może zwracać się do szatana w formie rozkazującej, a także jak to robić, aby było to bezpieczne. W filmie występują m.in.: o. Gabriel Amorth - egzorcysta watykański, o. Cipriano de Meo - najdłużej posługujący egzorcysta na świecie, któremu udzielał wskazówek sam o. Pio, ks. Alvaro Bardelli - egzorcysta, proboszcz katedry w Arezzo, Angela Musolessi - świecka współpracownica o. Gabriela Amortha, tercjarka Zakonu Świętego Franciszka. Udokumentowano też wywiad z mocno dręczoną Włoszką oraz modlitwę o uwolnienie. W filmie wypowiada się również Anna Golędzinowska, eksmodelka i autorka bestsellera „Ocalona z piekła”, która opowiada o dręczeniach demonicznych, jakich doświadcza od chwili nawrócenia. „Jak pokonać szatana” to film dokumentalny zrealizowany we Włoszech latem 2013 r. Jego autorem jest Michał Kondrat – wieloletni asystent egzorcysty, absolwent studiów podyplomowych Kierownictwa Duchowego na Wydziale Teologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Premiera filmu odbędzie się w Kinie Wisła na warszawskim Żoliborzu 31 października o godz. 20.30.

Szczegóły na temat filmu „Jak pokonać szatana?”

 


liczba odsłon: 1955 | dodano: 2013-10-30 13:26:08

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

ADM Chojna 2021 - świadectwo s. Nulli UK

W popołudniowym programie Archidiecezjal...

blog ichtis

Facebook