Dziś: środa, 24 lipca 2024
Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Fundacja Małych Stópek rozdaje darmowe materialy pro-life
Nie mogę wyświetlić obrazka

To prawda! Fundacja Małych Stópek bezpłatnie rozdaje unikatowe foldery Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, wizytówki z modlitwą Duchowej Adopcji oraz plakaty. Wystarczy skontaktować się z fundacją, a prześlą Ci dowolną liczbę folderów, wizytówek, bądź plakatów.

– Wielkimi krokami zbliża się 25 marca - Dzień Świętości Życia. Zachęcamy, aby tego dnia w sposób szczególny promować modlitwę Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Na tę szczególną okazję, Fundacja Małych Stópek przygotowała foldery informujące, czym jest ta forma modlitewnego zobowiązania. Co więcej, każda osoba, która podejmie się tej modlitwy i odeśle na adres Fundacji Małych Stópek prawidłowo wypełniony odcinek folderu, otrzyma Jasia - model 10 tygodniowego, nienarodzonego dziecka w skali 1:1 – zachęca sekretariat Fundacji Małych Stópek.

Poza folderami można również otrzymać wizytówki z modlitwą Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego z wizerunkiem Matki Bożej z Guadalupe oraz plakaty zachęcające do włączenia się w tę formę modlitwy.

Jak zamówić foldery? To proste, wystarczy napisać na adres: marsz.kuria.szczecin@gmail.com i poinformować, jaką liczbę folderów i na jaki adres ma je przesłać fundacja. Foldery przesłane zostaną bezpłatnie, jednak zachęcamy do przekazania darowizny na rzecz fundacji, która umożliwi pokrycie kosztów wysyłki oraz projektu i druku folderów.


liczba odsłon: 2549 | dodano: 2015-02-12 15:27:41

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook