Dziś: czwartek, 2 lutego 2023
Imieniny: Maria, Mirosław, Joanna

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

A co z feriami?
Nie mogę wyświetlić obrazka

Chcesz przeżyć niezapomnianą zimową przygodę? Planujesz aktywnie wypocząć w czasie nadchodzących ferii? Myślisz o tym, aby nauczyć się jazdy na nartach lub doskonalić swoje umiejętności na stoku? Weź udział w zimowisku narciarsko-turystycznym, organizowanym przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej.

Już po raz kolejny KSM Archidiecezji Poznańskiej zaprasza dzieci i młodzież do udziału w „Feriach z Wartościami”. W tym roku celem na mapie jest Kotlina Kłodzka – malownicza kraina latem i wspaniała w zimowej odsłonie. W jej centrum znajduje się miejscowość Łężyce, gdzie w dniach 1-7 lutego odbędą się organizowane przez KSM zimowiska.

Na uczestników czekają m.in. trzy dni zajęć narciarskich z instruktorem i całodniowy karnet na wyciąg orczykowy. Wśród zaplanowanych atrakcji także zwiedzanie Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju czy całodniowa wycieczka do Złotego Stoku, najstarszego ośrodka górniczo-hutniczego w Polsce. Dzieci i młodzież wezmą ponadto udział w warsztatach dobrego wychowania.

„Ferie z Wartościami” organizowane przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży w całej Polsce mają pomóc młodym ludziom w odkryciu ich pasji i zainteresowań. Uczą, by nie tracąc czasu realizować siebie, spełniać swoje marzenia, poznawać, a czasem nawet przekraczać swoje możliwości. To także doskonała okazja do poznania nowych przyjaciół z różnych zakątków naszego kraju.

Zapisy przyjmuje Biuro KSM Archidiecezji Poznańskiej, ul. Ostrów Tumski 9, Poznań, tel. 61 851 92 66, kom. 883 421 812 lub mailowo: biuro@poznan.ksm.org.pl.Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej poznan.ksm.org.pl/ferie.

 


liczba odsłon: 1157 | dodano: 2014-01-27 21:42:23

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

ADM Chojna 2021 - świadectwo s. Nulli UK

W popołudniowym programie Archidiecezjal...

blog ichtis

Facebook