Dziś: niedziela, 21 lipca 2024
Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

"Bliżej Nieba" – adwentowe wideorekolekcje portalu Profeto
Nie mogę wyświetlić obrazka

Adwentowe wideorekolekcje zatytułowane „Bliżej Nieba” w portalu Profeto.pl poprowadzi w tym roku ks. Krzysztof Porosło. Kolejny cykl 360 Sekund rozpocznie się w pierwszy poniedziałek Adwentu. Specjalnie dla osób niesłyszących rekolekcje będą przekazywane także w języku migowym.

„Chyba nie trzeba nikogo przekonywać, żeby być bliżej Boga trzeba po prostu pójść w góry. W Biblii góry zawsze były miejscem szczególnej obecności Boga. Miejscem, w którym Bóg niezwykle działał z mocą, w cudowny sposób” – mówi ks. Krzysztof Porosło zapraszający na wideo-rekolekcje „Bliżej Nieba”. Tegoroczne rekolekcje adwentowe z cyklu „360 sekund” to kolejne nagrania wideo, które wpisują się w misję ewangelizacyjną sercańskiego portalu Profeto.pl.

„Przez cały rok możecie korzystać z serii 360 i 180 Sekund, które sprawiają, że setki tysięcy ludzi tworzy na naszym portalu wspólnotę Słowa. W najbliższy Adwent nie może być inaczej” – przekonują redaktorzy. Rekolekcjonista przywołując biblijne historie będzie chciał pokazać internautom, co Pan Bóg chce uczynić w ich życiu w czasie tegorocznego Adwentu, w jaki sposób chce ich przygotować do dnia Bożych Narodzin. „Nie czekaj, weź plecak i idziemy w góry. Bóg już tam na Nas czeka!” – zachęca ks. Porosło.

Pierwszy z siedmiu odcinków pojawi się na Profeto.pl 1 grudnia. Kolejne będzie można zobaczyć w poniedziałki i czwartki Adwentu.

pra / Kraków


liczba odsłon: 882 | dodano: 2014-12-07 20:31:38

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook