Dziś: poniedziałek, 27 maja 2024
Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Zapisy elektroniczne ADM Wolin 2023
Nie mogę wyświetlić obrazka

Archidiecezjalne Dni Młodych realizowane pod hasłem “Maryja wstała i poszła z pośpiechem” (Łk 1, 39), będą częścią obchodów XXXVII Światowego Dnia Młodzieży w Lizbonie, przeżywanego w wymiarze diecezjalnym. Spotykamy się w Wolinie w dniach 8-10 czerwca 2023 r. na trzydniowy program wydarzeń. Elektroniczne zapisy grup uczestników spotkania - na stronie www.zapisy.ichtis.info - rozpoczęły się 6 maja br. i potrwają do 6 czerwca br.

www.zapisy.ichtis.info

Rejestracji uczestników dokonuje się na Portalu Młodych Ichtis pod adresem www.zapisy.ichtis.info. Zapisy grup polegają na wypełnieniu prostego i krótkiego formularza przez opiekuna grupy – nie wymagamy zbierania danych szczegółowych uczestników grupy. Osoba odpowiedzialna za grupę (ksiądz, siostra zakonna, katecheta, animator) dokonuje najpierw uzupełnienia podstawowych informacji o sobie: imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail oraz parafia (wybierana z rozwijanej listy, wg dekanatów), a następnie w odpowiednim polu formularza wpisuje liczbę uczestników swojej grupy, w tym także dodatkowych opiekunów grupy. W formularzu należy również podać datę przyjazdu i wyjazdu grupy.

Przypominamy, że pod opieką jednego opiekuna może być 15 osób powyżej 10 r.ż. Zwolnieni z opłat za uczestnictwo w wydarzeniu (80 zł/osoba) zostaną tylko główni opiekunowie grup, których liczebność wynosi min. 10 osób.

Uczestnikom Dni Młodych w Wolinie proponujemy także nabycie pamiątkowej koszulki uczestnika w cenie 15 zł. Opiekunów grup prosimy o składanie zamówień na koszulki poprzez formularz zgłaszania grupy w elektronicznej rejestracji uczestników na stronie: www.zapisy.ichtis.info. W polu „Uwagi” należy wpisać ilości zamawianych rozmiarów (S, M, L, XL). Koszulki dostępne będą do wyczerpania zapasów - decyduje kolejność zgłoszeń.

Rodzice osób niepełnoletnich przekazują opiekunowi grupy oświadczenie dotyczące zgody na ewentualne zabiegi medyczne. Uwaga! Jest ono wymagane w odniesieniu do osób niepełnoletnich, celem udzielania im specjalistycznej pomocy lekarskiej. Dlatego już teraz prosimy opiekunów, aby zaświadczenia rodziców mieli zawsze przy sobie. Pliki w formacie *.doc oraz *.pdf z oświadczeniem rodziców osoby niepełnoletniej są dostępne także na stronie elektronicznej rejestracji w zakładce „Do pobrania”. Przypominamy również, że ubezpieczenie grupy na cały wyjazd na wydarzenie realizuje samodzielnie opiekun grupy.

Księży prosimy o wzięcie ze sobą alby i stuły koloru białego oraz pomoc w sakramencie pokuty i pojednania. Wszystkich kapłanów zapraszamy do koncelebrowania Mszy Świętej. Ministrantów prosimy o wzięcie komży i białych pelerynek. Prosimy także, aby lektorzy wzięli alby i cingula.

Funkcjonuje także oficjalny profil Archidiecezjalnych Dni Młodych na portalu społecznościom Facebook. Profil wydarzenia można znaleźć w wyszukiwarce serwisu wpisując hasło „Archidiecezjalne Dni Młodych”. Zapraszamy do odwiedzania i „polubienia” profilu Dni Młodych na Facebook`u oraz udostępniania go dalej.

Pytania, uwagi i możliwe edycje danych dotyczące elektronicznej rejestracji uczestników prosimy kierować pod numer telefonu: 506 413 634 (Paulina Fryszka – Fundacja SZCZECIŃSKA).

 


liczba odsłon: 814 | dodano: 2023-05-09 15:54:07

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook