Dziś: poniedziałek, 27 maja 2024
Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Zapisy elektroniczne ADM Chojna 2020
Nie mogę wyświetlić obrazka

Na tegoroczne Archidiecezjalne Dni Młodych połączone z Dniem Skupienia Służby Liturgicznej serdecznie zapraszamy do Chojny w dniach od 3 do 4 października br. Dni Młodych, realizowane pod hasłem „Młodzieńcze WSTAŃ” (por. Łk 7,14), będą częścią obchodów XXXV Światowego Dnia Młodzieży, przeżywanego w wymiarze diecezjalnym. Elektroniczne zapisy uczestników spotkania rozpoczęły się 10 września br. i potrwają do 30 września br. na stronie www.zapisy.ichtis.info - w zakładce „Zapisy” opiekun grupy znajdzie krótki formularz rejestracji grupy.

W związku z trwającą pandemią Archidiecezjalne Dni Młodych nie mogły odbyć się w formie tradycyjnej w dniach 1-3 maja br. i zostały przełożone na termin jesienny. W tym roku będą one wyjątkowo połączone z Rejonowym Dniem Służby Liturgicznej, który co roku odbywa się we wrześniu w różnych miejscach Archidiecezji.

Program Archidiecezjalnych Dni Młodych został ograniczony do dwóch dni i nie przewiduje noclegów. Młodzież spoza Chojny wraz z opiekunami oraz członków Służby Liturgicznej Ołtarza zapraszamy szczególnie w sobotę, 3 października br., na koncert chrześcijańskiego rapera TAU, spotkania modlitewne i uroczystą Eucharystię. Prosimy, aby młodzież przywiozła ze sobą prowiant na wieczorny posiłek (dla uczestników będzie przygotowana ciepła herbata).

Księży prosimy o wzięcie alby i stuły koloru białego oraz pomoc w sakramencie pokuty i pojednania. Wszystkich kapłanów zapraszamy do koncelebrowania Mszy Świętej. Ministrantów prosimy o zabranie komży i białych pelerynek. Prosimy także, aby lektorzy wzięli alby i cingula, a członkowie scholi parafialnych stroje liturgiczne.

Rodzice/opiekunowie prawni osób niepełnoletnich są proszeni o wypełnienie oświadczenia, którego wzór znajduje się w załącznikach do pobrania. Opiekun grupy powinien mieć te oświadczenia przy sobie podczas trwania Archidiecezjalnych Dni Młodych.

Uproszczone elektroniczne zapisy uczestników na Portalu Młodych Ichtis: www.zapisy.ichtis.info rozpoczęły się 10 września br. i będą trwały do 30 września br. W rejestracji wystarczy podać dane opiekuna grupy, parafię oraz ilość uczestników grupy, bez podawania szczegółowych danych uczestników grupy. W tym roku uczestnictwo w spotkaniu będzie całkowicie darmowe.

Funkcjonuje także oficjalny profil Archidiecezjalnych Dni Młodych na portalu społecznościowym Facebook. Profil wydarzenia można znaleźć́ w wyszukiwarce serwisu wpisując hasło „Archidiecezjalne Dni Młodych”. Zapraszamy do odwiedzania i „polubienia” profilu Dni Młodych na Facebook`u oraz udostępniania go dalej.

Archidiecezjalne Dni Młodych odbędą się według obowiązujących przepisów sanitarnych.

 

Dołącz do wydarzenia na Facebok`u: https://www.facebook.com/events/333947774494365

 

Załączniki


liczba odsłon: 1047 | dodano: 2020-09-15 00:10:32

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook