Dziś: sobota, 28 stycznia 2023
Imieniny: Walery, Radomir, Karol

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Wspomnienie św. Mikołaja w Civitas Christiana
Nie mogę wyświetlić obrazka

W piątek 6 grudnia wspominamy św. Bp. Mikołaja. W tym dniu w sposób szczególny obdarowujemy się prezentami. Tego dnia, mamy również szansę ofiarować prezent nienarodzonym, których życie jest zagrożone.

Jedną z okazji będzie włączenie się w comiesięczne pierwszopiątkowe czuwanie obrońców życia, które rozpocznie się o godz. 19 w kaplicy klasztornej Ojców Pallotynów przy ul. Ducha Świętego 9 w Szczecinie (wejście od parkingu). Czuwanie poprowadzi ks. Piotr Buda, a towarzyszyć nam będą przygotowane przez młodzież śpiewy oraz rozważania. Czuwanie zakończy się Mszą świętą oraz Apelem Jasnogórskim.

Zaraz po czuwaniu zapraszamy na "Nockę", czyli spotkanie młodych obrońców życia, która rozpocznie się o godz. 21 w siedzibie Katolickiego Stowarzyszenia "Civitas Christiana" przy ul. Kaszubskiej 20/3 w Szczecinie. Tutaj przede wszystkim ofiarujemy swoją pracę oraz czas, który poświęcimy na wspólne bycie razem. Na naszym nocnym spotkaniu, zajmujemy się konkretną pracą, przygotowując kolejny Szczeciński Marsz dla Życia - malujemy flagi, banery, które zostaną poniesione na Marszu, ze starych porwanych różańców, przygotowujemy nowe różańce na rękę wręczane osobą podejmującym Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Wszystko w atmosferze wspólnoty, przy herbacie i wielu ciekawych rozmowach. Towarzyszy nam duszpasterz prowadzący duszpasterstwo obrońców życia w naszej archidiecezji, ks. Tomasz Kancelarczyk.

- Przyjdź, jeśli pragniesz włączyć się w obronę życia ludzkiego. Czekamy na Ciebie! Serdecznie zapraszamy do złożenia tego dnia daru ze swojego czasu, zaangażowania i entuzjazmu - zachęcają młodzi z Civitas Christiana.


liczba odsłon: 1160 | dodano: 2013-11-30 17:58:37

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

ADM Chojna 2021 - świadectwo s. Nulli UK

W popołudniowym programie Archidiecezjal...

blog ichtis

Facebook