Dziś: sobota, 9 grudnia 2023
Imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Wieczór uwielbienia w Szczecinie-Zdrojach
Nie mogę wyświetlić obrazka

18 września obchodziliśmy wspomnienie św. Stanisława Kostki – patrona młodzieży. Z tej okazji Duszpasterstwo Młodzieży działające przy parafii pw. Świętego Ducha w Szczecinie-Zdrojach zaprosiło na Mszę Świętą dla młodzieży o godzinie 19.00, a po niej na wieczór uwielbienia oraz spotkanie z aktorką - Patrycją Hurlak.

Zgromadzonym w świątyni osobom, towarzyszyła muzyka, rozważania oraz uwielbienie Boga. Ten wieczór obok Jezusa Chrystusa, ukrytego w Najświętszym Sakramencie miał jeszcze jednego „gościa specjalnego". Tego dnia, pomiędzy kolejnymi rozważaniami, swoim słowem podzieliła się pani Patrycja Hurlak, będąca aktorką serialową znaną między innymi z seriali „Klan", „Ojciec Mateusz" czy „Blondynka". Jest ona również autorką książki pt. „Nawrócona wiedźma", którą to wraz z dedykacją i autografem można było nabyć po zakończeniu wieczoru.

Pani Patrycja opowiedziała świadectwo swojego nawrócenia, w którym mówiła o zagrożeniach związanych z lekceważącym postrzeganiem okultyzmu oraz magii, swoim zaangażowaniu w nią, a także o swoim nawróceniu i miłości do Jezusa. Mówiła o drodze jaką przebyła, aby zostać uzdrowioną, aby odnaleźć jedynego Boga – Chrystusa. Parafialny wieczór uwielbienia, w czasie którego o oprawę muzyczną zadbała katedralna schola młodzieżowa wraz ze scholą parafialną, zakończył się wspólnie odśpiewanym Apelem Jasnogórskim.

Dziękujemy pani Patrycji, za chęć i przybycie do naszej wspólnoty parafialnej, aby podzielić się z nami swoim doświadczeniem. Dziękujemy również wszystkim tym, którzy tego wieczoru byli razem z nami. Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

Duszpasterstwo Młodzieży parafii pw. Świętedo Ducha


liczba odsłon: 1144 | dodano: 2014-09-04 11:31:35

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook