Dziś: czwartek, 30 maja 2024
Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Weekend Młodych 18+
Nie mogę wyświetlić obrazka

Zapraszamy na Weekend Młodych 18+, który odbędzie się w dniach 21-23 kwietnia br. w Szczecinie. Tematem spotkania będzie „Życie pełne dylematów”.

Weekend Młodych będzie dotykał tematów, które są trudne, ale których każdy w swym życiu w jakimś stopniu doświadcza. W programie m.in. warsztaty tematyczne dotyczące pytań i dylematów, przed którymi każdy z nas w życiu staje. W spotkaniach wezmą udział specjaliści i zaproszeni goście.

Weekend rozpocznie się w piątek o godz. 18.00, a zakończy w niedzielę obiadem ok. godz. 14.00. Miejscem odbywania się Weekendu Młodych będzie Dom św. Józefa przy ul. Strzałowskiej 26a w Szczecinie-Stołczynie. Weekend Młodych będzie wspaniałą okazją by poznać nowych znajomych, zatrzymać się i popatrzeć na swoje życie, podyskutować, pośmiać, doświadczyć żywego Boga.

Koszty weekendu są zróżnicowane i dostosowane do indywidualnych możliwości. Nie powinny stanowić przeszkody w uczestnictwie. Najważniejsze jest pragnienie dołączenia do spotkania. Szczegóły i formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie: www.lifesurfers.pl. Zapraszamy również do dołączenia do wydarzenie na Facebook`u: https://www.facebook.com/events/263812577374518/.

 


liczba odsłon: 924 | dodano: 2017-03-13 11:32:28

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook