Dziś: środa, 29 maja 2024
Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Warsztaty Gospel
Warsztaty Gospel są chrześcijańskim wydarzeniem muzycznym. W jednym miejscu i o jednym czasie zbiera się kilkaset osób, które chcą miło spędzić czas. Podczas zajęć warsztatowicze uczą się piosenek gospel w układzie trzy lub czterogłosowym. Całemu wydarzeniu zawsze towarzyszą zarówno chwile refleksji związane z istotną dla chrześcijan treścią pieśni, jaki i wspaniała radosna atmosfera.
 
 
Do uczestnictwa zgłaszają się wszyscy! Wiek nie gra żadnej roli. Nie jest też istotne to, czy uczestnik posiada doświadczenie śpiewania w chórze. Przydaje się minimalna znajomość języka angielskiego, ale i to nie stanowi żadnej bariery, gdyż pieśni, które śpiewają warsztatowicze są przetłumaczone w śpiewnikach. Każdy więc wie, o czym śpiewa. Nie ma też przesłuchań kwalifikacyjnych.

Warsztaty wieńczy wielki koncert finałowy z udziałem wszystkich uczestników oraz gościa specjalnego, najczęściej czarnoskórego dyrygenta lub solisty z USA bądź Wielkiej Brytanii. Jest to z pewnością niezapomniane wydarzenie. Każdy staje się wtedy członkiem potężnego Chóru Gospel. W tym czasie uczestnicy prezentują poznane wcześniej utwory. Atmosfera takiego koncertu jest wspaniała, bardzo podniosła i radosna.

Impreza ta jest bardzo popularna zwłaszcza wśród środowisk studenckich, zespołów, schol i chórów parafialnych, a także wśród młodzieży pracującej, licealistów, czy gimnazjalistów. Z racji tego, że jest to wydarzenie jednego weekendu - skupia także całe rodziny. Dotychczas w organizowanych przez nas warsztatach wzięło udział ponad 2000 osób w wieku od 7 do 73 lat.

http://www.warsztatygospel.pl
 
 


liczba odsłon: 2086 | dodano: 2007-11-06 22:54:55

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook