Dziś: czwartek, 2 lutego 2023
Imieniny: Maria, Mirosław, Joanna

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

W życiu dróg, tak wiele jest...
Nie mogę wyświetlić obrazka

Tak wiele różnych jest dróg. Którą wybrać? Nie wiesz? Zastanawiasz się? Chcąc Wam pomóc zapraszamy Was drogie dziewczęta w dniach 27-31 lipca 2012 r. do Moraska na wakacyjne rekolekcje powołaniowe u Sióstr Misjonarek Chrystusa Króla dla Polonii Zagranicznej. Zamiast siedzieć w domu i rozmyślać w pojedynkę - przyjedź! W grupie, we wspólnocie raźniej.

Po co samemu? Jak można w klimacie wspólnoty, a w niej - w modlitwie i świetle Bożego Słowa szukać Bożych znaków i Bożych map na dalszą bądź przyszłą drogę życia. Odkryć i kroczyć drogą swojego życiowego powołania to znaczy być szczęśliwym. Czy nie tego pragnie każda z nas ?

Zaproszenie skierowane jest do młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych, studentek i młodzieży pracującej. Rozpoczęcie 27 lipca kolacją o godz. 18.00,  zakończenie 31 lipca śniadaniem o godz. 9.00. Koszt uczestnictwa w spotkaniu wynosi 50 zł. Weź ze sobą Pismo Święte, coś do pisania, różaniec, śpiwór, a przede wszystkim otwarte na Boga i bliźniego serce!

Spotkanie odbędzie się w Morasku koło Poznania, przy ul. Sióstr Misjonarek 10. Dojazd: Tramwajem nr 12,14,15,16 do Os. Sobieskiego, dalej autobusem 88 do przystanku: kościół Morask. Szczegóły i informacje: s. Magdalena, referatpowolan@wp.pl, tel. 721 763 140.


liczba odsłon: 1239 | dodano: 2012-06-07 23:26:42

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

ADM Chojna 2021 - świadectwo s. Nulli UK

W popołudniowym programie Archidiecezjal...

blog ichtis

Facebook