Dziś: środa, 8 grudnia 2021
Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Video
Muzyczne zaduszki w "Kostce"

Kilka filmików z wieczóru zaduszkowego, który odbył się 24 listopada 2012 r. w parafii pw. św. Stanisława Kostki w Szczecinie. Wieczór melancholijny został przygotowanany przez młodzież z duszpasterstwa młodzieżowo-akademickiego działającego przy parafii.

Więcej…

 
Misja w mateczniku komunizmu

 Video reportaż o pracy polskiego misjonarza, ks. Andrzeja Borowca na Kubie. Film z cyklu "Idźcie na cały świat".

Więcej…

 
Po co się modlić codziennie?

Zastanawiasz się po co się modlić? Chciałbyś, ale nie wiesz jak? Jest na to sposób. Pięć małych kroków. Lectio - przeczytaj wybrany fragment Bibli, Meditatio - pomyśl o zdaniu, które cię dotknęło. Może Wam w tym pomóc videoinstrukcja.

Więcej…

 
Ojca Leona słów kilka... Św. Benedykt i uniwersalizm jego nauki

Najnowszy odcinek serii "Ojca Leona słów kilka" może być dla niektórych z Was zaskoczeniem i niespodzianką. Zazwyczaj pojawiały się tutaj tematy związane z problemami codziennego życia, a tym razem bohaterem odcinka jest św. Benedykt i jego nauka.

Więcej…

 
Bodasiński o "Ja Jestem"

Żaden filmowiec nie był bliżej Jezusa - jest już film DVD "Ja Jestem". O osobistej przemianie podczas pracy nad filmem o Jezusie opowiada Maciej Bodasiński współautor filmu o Jezusie obecnym w Eucharystii. Premiera filmu odbyła się 27 kwietnia 2012 r. na DVD w Gościem Niedzielnym.

Więcej…

 
Marsz dla Życia w Rzymie

Grupa studentów z Duszpasterstwa Akademickiego "w Sercu" wyruszyła ze Szczecina prosto do Rzymu aby tam wyjść na ulice i iść w Marszu dla Życia, który odbył się 13 maja 2012 r. Marsz zorganizowany w Rzymie miał wymiar międzynarodowy. Wyruszył spod Colosseum, przeszedł ulicami Rzymu na Plac św. Piotra i zakończył się modlitwą Anioł Pański i spotkaniem z papieżem Benedyktem XVI. Marsz poprzedziły świadectwa takich osób jak córka św. Joanny Beretti Molli. Organizatorami rzymskiego Marszu dla Życia był Europejski Ruch Obrony Życia (MEVD) i Stowarzyszenie „Rodzina Jutra".

Więcej…

 
Święta Faustyna z bliska

Gorąco polecamy relację Razem TV ze spotkania związanego z premierą niezwykłej książki "Siostra Faustyna. Biografia Świętej" Ewy Czaczkowskiej. Są wśród nas ludzie pamiętający Świętą. W materiale wywiad z jedną z nich.

Więcej…

 
Warsztaty SPDA "Razem"

Warsztaty Stowarzyszenia Razem działającego przy Duszpasterstwie Akademickim w Sercu odbyły się w miniony weekend nad samym Bałtykiem w Międzyzdrojach. Były połączeniem dobrej zabawy z zajęciami warsztatowymi. Nie zabrakło również wspólnej modlitwy - Eucharystii i Drogi Światła brzegiem morza. Zobaczcie sami!

Więcej…

 
Sakrament pokuty, to nie pralka automatyczna

Ks. dr Zbigniew Sobolewski rozważania na temat "Rachunek sumienia last minute".

Więcej…

 
Na poważnie

"Na poważnie" - debiutuje nowy miesięcznik pod redakcją prof. Jana Żaryna. Jak donosi portal wPolityce.pl „Na Poważnie" – to miesięcznik o Polsce, naszej historii i kulturze. Autorami tekstów są znani i cenieni w swoich środowiskach m.in. publicyści, historycy i historycy sztuki, osoby znające swój warsztat, a jednocześnie piszące językiem przystępnym, o sprawach arcyciekawych.

Więcej…

 
Życie jest piękne!

Pod hasłem "Życie jest piękne!" ulicami polskich miast przeszły w dniu 25 marca 2012 r. marsze dla życia. Zapraszamy do obejrzenia relacji z warszwskiego marszu pro-life.

Więcej…

 
Przystań Słowa - 5. niedziela Wielkiego Postu

Przez wielu niewypowiedziana prośba: Chcemy ujrzeć Chrystusa. Z cyklu "Przystań Słowa" - niedzielną Ewangelię rozważa ks. Maciej Szeszko, dyrektor Ruchu Młodzieży Salwarotiańskiej. Zapraszamy do obejrzenia.

Więcej…

 
Ojca Leona słów kilka... Walentynkowo

Co prawda Walentynki nie są jakoś szczególnie zakorzenione w polskiej tradycji i historii, ale jest to dzień bardzo pozytywny, to święto miłości, życzliwości i wzajemnej sympatii - wobec tego, dlaczego go nie obchodzić? Dzisiaj ojciec Leon wystąpi nietypowo - walentynkowo - i jak zwykle zaskakująco. Mowa będzie o chrześcijańskiej kamasutrze, zakochaniu i....seksie.

Więcej…

 
79-letni ksiądz ewangelizuje w teledysku na YouTube

Kustosz-senior sanktuarium Wspomożycielki i Pani Beskidów w Szczyrku ks. Józef Wawrzyniak SDB wziął udział w nagraniu teledysku nakręconego z okazji uroczystości ku czci św. Jana Bosko. 79-letni kapłan wystąpił wraz dziećmi i młodzieżą z prowadzonego przez salezjanki Ośrodka Opiekuńczo-Wychowawczego „Zielony Zakątek" z Pogrzebienia.

Więcej…

 
Dajcie nam księdza!

Film jest szybki, dynamiczny i króciutki, jak przystało na reklamę, ale w sposób młodzieżowy przybliża postać chrystusowca - misjonarza polskich emigrantów.  Bardzo serdecznie i z radością zapraszamy do obejrzenia filmu reklamowego o chrystusowcach.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 49319 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

ADM Chojna 2021 - świadectwo s. Nulli UK

W popołudniowym programie Archidiecezjal...

blog ichtis

Facebook