Dziś: poniedziałek, 27 maja 2024
Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Video
Videoblog "Biskup z Młodymi"

4 października b.r. w Internecie pojawiło się drugie, wyjątkowo dłuższe nagranie Videoblogu Ks. Bpa Stefana Regmunta. Biskup opowiada o swoim życiu, spotkaniu z Bogiem, pięknych ale i trudnych chwilach. Udziela również odpowiedzi na niełatwe pytania zadane przez internautów.

Więcej…

 
Koncert ks. Michała Barańskiego - X Dzień Papieski

Uroczyste obchody X Dnia Papieskiego w Szczecinie rozpoczęły się koncertem ks. Michała Barańskiego z zespołem. Koncert miał miejsce 9 października 2010 r. na Zamku Książąt Pomorskich.

Więcej…

 
Koncert zespołu "Jesienni Przyjaciele" - X Dzień Papieski

W Niedzielę 10 października, drugiego dnia uroczystych obchodów X Dnia Papieskiego, na dziedzińcu szczecińskiego Zamku Książąt Pomorski, swój koncert zagrał zespół pt "Jesienni Przyjaciele"

Więcej…

 
Wolontariusze o Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia"

Prezentujemy Wam nagranie z rozmowy przeprowadzonej z wolontariuszami Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia podczas obchodów X Dnia Papieskiego w Szczecinie. Wolontariusze opowiadają czym jest fundacja, jaki jest jej cel oraz skąd wziął się jej początek

Więcej…

 
Videoblog nr 3 - Rewolucja Maryjna, Kobiecość

Trzecie wydanie Videoblogu Ks. Bpa Stefana poświęcone jest Kobiecie, a w szczególności pewnej niezwykłej kobiecie, jaką niewątpliwie była Maryja. Jakie jest miejsce kobiety w kościele? Czym jest rewolucja maryjna?

Więcej…

 
Reguła dla Ciebie - seria programów z udziałem benedyktynów

Przedstawiamy wszystkim internautom serię filmów - spotkań z benedyktynami pat. "Reguła dla Ciebie", którzy mówią o ważnych sprawach dotyczących duchowości i problemów dzisiejszego świata.

Więcej…

 
Reguła dla Ciebie - część II.

W drugiej części O. Jan Paweł Konobrodzki spróbuje odpowiedzieć na pytanie co to jest medytacja?

Więcej…

 
Reguła dla Ciebie - część III

W III odcinku O. Jan Paweł przeprowadzi swoje rozważania na temat: kto i po co medytuje. Wierzący, niewierzący, więźniowie, dzieci, czy mogą medytować ? Sami posłuchajcie…

Więcej…

 
Reguła dla Ciebie - część IV

Kwestia postawiona przez Ojca Jana Pawła jest bardzo ważna, jaki cel ma nasza medytacja, jakie są intencje, którymi się kierujemy? To wszystko w IV odcinku z serii Reguła dla Ciebie.

Więcej…

 
Ojca Leona słów kilka

Prezentujemy video-zapowiedź serii filmów z udziałem niezwykłego człowieka – O. Leona Knabita, który podczas sobotnich spotkań będzie poruszał sprawy najbardziej palące dzisiejsze społeczeństwo m.in. kwestię aborcji, antykoncepcji, celibatu, końca świata, eutanazji.

Więcej…

 
Reguła dla Ciebie - część V

Czas, miejsce, i inne elementy tworzą dogodne warunki do medytacji. O. Jan Paweł w V odcinku mówi o kwestiach praktycznych, w jaki sposób dobrze przygotować i przeprowadzić medytację.

Więcej…

 
Kilka słów o... czyśćcu

Długo wyczekiwany I odcinek nowej serii filmów pt. Ojca Leona słów kilka… O. Leon w paru słowach dotyka sprawy bardzo ciekawej, mianowicie kwestii czyśćca. Temat zagadkowy, często pomijany jako nieprawda, jednak okazuje się coś innego. Zapraszamy do oglądania i dzielenia się z innymi.

Więcej…

 
Świąteczne wydanie videoblogu Bpa Regmunta

Świąteczne wydanie videoblogu Biskupa Stefana Regmunta, to ostatni odcinek tej serii w roku 2010. Czym są Święta Bożego Narodzenia? Jak się do nich przygotować? Jak je przeżyć, by ich nie zmarnować? Czy święta są dla osób niewierzących?

Więcej…

 
Reguła dla Ciebie - część VI

Pierwsza część dotyczy medytacji, Ojciec Jan Paweł Konobrodzki OSB dzieli się swoimi przemyśleniami i doświadczeniem jako wieloletni prowadzący Tynieckie Spotkania Medytacyjne w naszym klasztorze.Co to jest medytacja, jakie są owoce i jak medytować, to są tylko niektóre tematy, które zostaną podjęte w cyklu programów Reguła dla Ciebie.

Więcej…

 
Ojca Leona słów kilka... Celibat

Zapraszamy do obejrzenia II odcinka spotkań z Ojcem Leonem, tym razem mowa będzie o temacie bardzo aktualnym i często kwestionowanym, a mianowicie o celibacie.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 6  7  8  9  10  11  12  13  14   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 58125 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook