Dziś: środa, 24 lipca 2024
Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Uwaga! Ważne info dla osób chcących wyjechać na ŚDM Panama 2019!
Nie mogę wyświetlić obrazka

Archidiecezjalne Centrum ŚDM prosi o jak najszybsze zdeklarowanie się osób, które chcą wziąć udział w wyjeździe na ŚDM Panama wraz z grupą z Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej. Bezpośrednie przeloty na trasie Warszawa-Panama-Warszawa będą realizowane poprzez czartery PLL LOT. Warunkiem rezerwacji miejsca w przelocie czarterowym jest deklaracja uczestnictwa do dnia 27 lutego oraz wpłaty zaliczki. Osoby zainteresowane rezerwacją lotu do Panamy prosimy o kontakt pod adresem: sdm@ichtis.info lub pod nr tel.: 609 009 902. 

Loty czarterowe będą realizowane przez Polskie Linie Lotnicze LOT na trasie bezprzesiadkowej: Panama-Warszawa-Panama za pośrednictwem Boeingów 787 Dreamliner. Lot w jedną stronę będzie trwał ok. 12 h. Bilety lotniczy w obie strony, dla młodych poniżej 35. roku życia (z wyłączeniem opiekunów) będą kosztowały 6 500 zł. Do końca lutego powinny się zdeklarować się osoby, które chciałyby skorzystać ze wspólnego przelotu czarterowego, którego organizatorem jest Krajowe Biuro Organizacyjne ŚDM.

Warunkiem rezerwacji miejsca w przelocie czarterowym oferowanym przez PLL LOT jest wpłata zaliczki w wysokości 3000 zł/os. Kwotę 1000 zł/os. należy przekazać przelewem do dnia 27 lutego br. Dalszą część zaliczki (2000 zł/os.) za przelot będzie trzeba opłacić w marcu (data zostanie podana w późniejszym czasie). W sprawie przelewu zaliczki prosimy o kontakt z ks. Marcinem Szczodrym - Diecezjalnym Duszpasterzem Młodzieży: sdm@ichtis.info lub nr. tel.: 609 009 902.

Uwaga osoby powyżej 35. roku życia: pierwszeństwo w zakupie biletów w klasie economy (6 500 zł) mają młodzi poniżej 35 roku życia. Osobom powyżej 35. roku życia KBO ŚDM proponuje zakup biletów w obie strony w klasach wyższych: economy premium (9 500 zł) i biznes (13 000 zł). W sytuacji, gdy w klasie economy pozostaną wolne miejsca, osoby powyżej 35. roku życia będą mogły skorzystać z biletów w tej klasie (6 500 zł). Archidiecezjalne Centrum ŚDM, do końca lutego, musi przekazać informację o ostatecznej liczbie rezerwacji miejsc w samolocie czarterowym.

Wykaz pełnych kosztów i propozycji wyjazdowej na ŚDM Panama znajdziesz TUTAJ.

„Kiedy zbliża się ŚDM w Panamie, zachęcam Was do przygotowania się na to nasze spotkanie z radością i entuzjazmem ludzi, którzy chcą wziąć udział w wielkiej przygodzie. ŚDM jest dla odważnych! Nie dla młodych, którzy szukają jedynie wygody i którzy wycofują się przed trudnościami. Czy przyjmujecie wyzwanie?” - papież Franciszek z orędzia na XXXIII ŚDM.


liczba odsłon: 2045 | dodano: 2018-02-23 12:50:14

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook