Dziś: środa, 24 lipca 2024
Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

The Passion of the Christ in Concert - John Debby
Nie mogę wyświetlić obrazka

Wyjątkowy koncert symfoniczny ilustrowany fragmentami Pasji - Mela Gibsona. Koncert jest propozycją realizacji w okresie marca i kwietnia 2022 roku Oratorium Johna Debneya, które jest rozszerzeniem ścieżki dźwiękowej filmu „Pasja” Mela Gibsona ilustrowane fragmentami filmu (premiera). Blisko 250 artystów na scenie.

Organizatorem koncertu symfonicznego The Passion of the Christ Concert jest producent wydarzenia i cyklu koncertów Betlejem w Polsce - p. Adam Guzdek z ogólnopolskiej wspólnoty Światło-Życie (nr tel.: 601 416 849). Diecezje, dekanaty, parafie, wspólnoty, miasta i inne instytucje zainteresowane zorganizowaniem u siebie taiego koncertu symfonicznego proszone są o bezpośredni kontakt z organizatorem. Szczegóły oraz terminy koncertów do uzgodnienia.

- Dziś przez kulturę możemy przyprowadzić ludzi do Kościoła. To ważne działania dlatego musimy pracować i nie ustawać w tej pracy i tym działaniu. Widziałem to przy Betlejem w Polsce, w tym roku, kiedy najpierw bez żadnej promocji zamieszczając jedynie wpis na Facebooku wydarzenia poinformowaliśmy, że udostępnimy w święta 3 koncerty z 3 ostatnich lat, które ludzie będą mogli zobaczyć bezpłatnie. Codziennie dodawaliśmy 1 koncert. Tylko w czasie świąt Bożego Narodzenia 2021 zobaczyło koncerty w te 3 dni, bez reklamy, ponad 10 000 rodzin, a do dziś ponad 20 000 rodzin - wspomina ubiegłoroczny koncert Betlejem w Polsce p. Adam.

- Oba koncerty Betlejem w Polsce 2021/22 z Katowic i Rybnika były transmitowane live na kanałach Betlejem oraz miast i lokalnych telewizji. 6 tysięcy osób na żywo obejrzało koncerty, a za pośrednictwem internetu i transmisji ponad 50 000 rodzin. Transmisje te są nadal oglądane i te wskaźniki ciągle rosną. Róbmy to co dobre, to co zachęci ludzi do myślenia, to co może dziś spowodować by trwali i byli w Kościele - zachęca organizator koncertów.

 


liczba odsłon: 564 | dodano: 2022-02-16 11:07:29

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook