Dziś: sobota, 28 stycznia 2023
Imieniny: Walery, Radomir, Karol

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

TGD w Sercu!
Nie mogę wyświetlić obrazka

W sobotę 19 listopada zapraszamy Was na koncert zespołu Trzecia Godzina Dnia, który odbędzie się w ramach tegorocznych Zaduszek Akademickich. Zespołowi towarzyszyć będą soliści: Mate.O. oraz Natalia Niemen. A wszystko to pod patronatem medialnym Portalu Młodych Ichtis.

Zaduszki Akademickie to już kilkunastoletnia tradycja duszpasterstwa akademickiego „w Sercu". Każdego roku w listopadzie spotykamy się, aby wspominać tych, którzy odeszli ze szczecińskiego środowiska akademickiego, snuć refleksję nad przemijaniem, a zarazem wyrażać chrześcijańską nadzieję, że życie jest dopiero początkiem – przekonują organizatorzy Zaduszek.

W tym roku Zaduszki Akademickie potrwają dwa dni. Pierwszego dnia Zaduszek odbędzie się koncert znanego zespołu Trzecia Godzina Dnia - 25-osobowej grupy chórzystów oraz instrumentalistów prezentujących niesamowity ładunek pozytywnej energii. Wśród wykonawców znajdują się zarówno profesjonaliści, na co dzień śpiewający w zespołach i teatrach muzycznych, ale także amatorzy - m.in. laureacji "Szansy na sukces" czy "Drogi do gwiazd". Ten pop-gospelowy zespół śpiewał nie tylko w Polsce - realizowali także trasy koncertowe na całym świecie (m.in. na Expo 2008 w Hanowerze). Niezależnie od miejsca, ilości widzów czy nastroju TGD zawsze porywa stając się nie tylko cudownym widowiskiem, ale przede wszystkim nadzwyczajną ucztą dla ducha.

Koncert odbędzie się 19 listopada o 20.00 w Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa przy pl. Zwycięstwa w Szczecinie. Bilety w cenie 10zł do nabycia w Księgarni Katolickiej, ul. św. Wojciecha, Księgarni św. Ottona, ul. Jana Pawła II 23 oraz w Kawiarence Akademickiej, ul. Bogurodzicy 3.

Natomiast drugiego dnia Zaduszek Akademickich zapraszamy również do Sanktuarium NSPJ na Eucharystię w intencji zmarłych profesorów, wychowawców, pracowników wyższych uczelni oraz studentów.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Przyjaciół Duszpasterstwa Akademickiego "RAZEM". Patronat medialny nad wydarzeniem objęli TVP S.A. oddział w Szczecinie, Polskie Radio Szczecin oraz Portal Młodych ICHTIS.info.

Liczymy na Waszą obecność! Liczymy na obecność Waszych Przyjaciół!


liczba odsłon: 1466 | dodano: 2011-10-22 20:48:13

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

ADM Chojna 2021 - świadectwo s. Nulli UK

W popołudniowym programie Archidiecezjal...

blog ichtis

Facebook