Dziś: niedziela, 21 lipca 2024
Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Święty Wojciech z nową księgarnią internetową
Nie mogę wyświetlić obrazka

Wydawnictwo Świętego Wojciecha uruchomiło nową stronę internetową, która jest równocześnie wirtualną księgarnią. Pod adresem www.swietywojciech.pl na miłośników chrześcijańskiej literatury czeka ponad pół tysiąca książek i stale powiększająca się oferta e-booków.

„Nowa strona internetowa wydawnictwa to odpowiedź na oczekiwania naszych czytelników – mówi Agnieszka Marczak-Skitek, dyrektor ds. handlowych Drukarni i Księgarni Św. Wojciecha Sp. z o.o. – Nie tylko coraz więcej osób kupuje książki przez Internet, ale zmienia się również sposób robienia zakupów. Zwiększa się w nich rola urządzeń mobilnych, dlatego przejrzysty, łatwo dostępny serwis, pełna informacja o produkcie oraz jasne zasady zakupu to w tej chwili konieczność, której nie można pominąć” – podkreśla Marczak-Skitek. Jak informuje poznańskie wydawnictwo, nowością jest możliwość dokonywania zakupów bezpośrednio na stronie wydawniczej. W odświeżonym serwisie można znaleźć wiele informacji o zamieszczonych książkach – opisy, recenzje dziennikarzy i blogerów, recenzje użytkowników a także obszerne fragmenty poszczególnych pozycji.

Na osoby, które odwiedzą nową stronę wydawnictwa, czekają atrakcyjne promocje. „Wszystkie książki są dostępne o 10-15 proc. taniej niż w księgarniach – zaznacza Maciej Zimnicki, doradca zarządu ds. marketingu i promocji i dodaje, że podczas promocji ograniczonych czasowo wybrane tytuły są jeszcze tańsze. „Już w pierwszych dniach działania naszego sklepu, szczególną popularnością cieszy się nasza akcja „Wtorki za pół ceny”, podczas której jeden tytuł oferujemy z 50-procentowym rabatem” – dodaje Zimnicki. W nowej księgarni użytkownicy serwisu otrzymali dostęp do ponad 40 e-booków, a ich liczba będzie systematycznie rosła, obejmując także te tytuły, których wersje drukowane są już niedostępne w sprzedaży. Nowa strona Świętego Wojciecha współpracuje z mediami społecznościowymi. Serwis pozwala na logowanie, recenzowanie książek, a nawet zakupy za pomocą konta na Facebooku. Ponadto internauci otrzymali możliwość szybkiego udostępniania tytułów i treści za pośrednictwem Facebooka, Twittera, Pinteresta i Google+.

pra / Poznań


liczba odsłon: 953 | dodano: 2014-12-09 11:28:25

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook