Dziś: środa, 29 maja 2024
Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Świadectwa z DNI MŁODYCH
Zbieramy świadectwa uczestników Dni Młodych. Wyślij świadectwo na e-mail: info@ichtis.info Dzięki niemu wiele osób będzie mogło ubogacić się nowym Duchem. Zapraszamy.
Nowe w dziale "Świadectwa"
Wielkie DZIĘKI za ten wyjazd , wszystko jak najlepsze: atmosfera, organizacja, jedzenie, Duch, wszystko! Takiej Siły, skupienia nie czułam nigdy na żadnym wyjeździe, ani nigdzie. Coś nowego jest we mnie..i na pewno nie zgaśnie szybko. po prostu DZIĘKUJĘ. Z Panem Bogiem
Agatka
 

Dziękuję wszystkim za te dni spędzone na ADM! Dziękuję wszystkim organizatorom, a szczególnie najlepszemu organizatorowi - Duchowi Świętemu. Może nie zadziałał on na mnie nagle i niespodziewanie, jak na pana Romana czy księdza Piotra z konferencji panelowej, ale powoli, wypełniając mnie pokorą, a odrzucając kamienne serce pychy i goryczy. W pełni z rozumiałem słowa pieśni "w lekkim powiewie". Teraz czuję, że Duch Święty był tam pośród nas. Dał każdemu czas na wyrzucenie wszystkiego z siebie, oraz czas na przyjęcie go do swego serca. Zachęcam Was wszystkich do podzielenia się swoimi przeżyciami, aby WYZWOLIĆ MOC ŚWIADECTWA!
Kuba

Chciałam coś  powiedzieć odnośnie Dni Młodych i może nie tyle całego programu bo było super, jak zawsze to był owocny dla mnie czas i zawsze wracam z pozytywnymi wrażeniami, ale chciał powiedzieć o czymś innym. Jestem pod wrażeniem gościnności ludzi, u których z koleżanką przyszło nam mieszkać. Przyjęli nas z ogromną życzliwością i otwartością.
Ewa


liczba odsłon: 4344 | dodano: 2008-05-25 21:15:08

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook