Dziś: środa, 21 lutego 2024
Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Spotkanie dla kobiet z Mamą Terapeutką
Nie mogę wyświetlić obrazka

Fundacja Donum Vitae wznawia edycję spotkań dla kobiet w swojej poradni. Zapraszamy Cię na pierwsze z nich - już 6-go października! Spotkanie pod hasłem: "By chciało mi się chcieć - wartościowe sposoby na podtrzymanie energii do życia", poprowadzi Aleksandra Sileńska - autorka bloga Mama Terapeutka.

Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia, na Facebooku: www.facebook.com/events/240202498045509. Podczas spotkania organizatorzy gwarantują dawkę wiedzy oraz czas spędzony w kobiecym gronie przy kawie i ciastku!

Jak idea przyświeca spotkaniom dla kobiet: dawanie wartości, z której inni będą mogli skorzystać. Tworzenie przestrzeni dla kobiet, które chcą się rozwijać, dbać o siebie, swoje zdrowie, relacje. Wzmocnić lub odzyskać pewność siebie.

Na spotkanie obowiązują zapisy. Zgłaszamy się przez formularz, na stronie: http://poradnia.donumvitae.pl/dzialania-poradni/dla-kobiet„Biletem wstępu" na spotkanie jest wpłata dowolnej darowizny na rzecz Fundacji. Dzięki temu Fundacja może działać wspólnie, dla dobra innych. Działania Fundacji Donum Vitae ukierunkowane są na troskę o rodziny jako całość, jak i o poszczególnych jej członków.  Skorzystaj z wartościowego spotkania i włącz się w „robienie dobra”! Jeśli jeszcze nie odwiedziłyście nowej strony internetowej Fundacji, to koniecznie zobaczcie, jak bardzo się zmieniła.

W Donum Vitae czeka Was dobry i rozwojowy rok. Już niedługo na stronie Poradni Donum Vitae zostaną zamieszczone grafiki spotkań dla kobiet, które odbędą się w tym oraz przyszłym roku. Na pewno każda z Was znajdzie dla siebie coś interesującego. Warto z tych planów i inicjatyw „czerpać” wspólnie. Wzbogacając siebie nawzajem wiedzą, doświadczeniem i swoją obecnością.

Serdecznie zapraszamy!


liczba odsłon: 285 | dodano: 2021-09-26 18:36:29

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook