Dziś: czwartek, 30 maja 2024
Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Spotkanie dla fanów portali społecznościowych – iCat
Nie mogę wyświetlić obrazka

Podczas 26. Światowego Dnia Młodzieży w Madrycie zostanie zorganizowane specjalne spotkanie dla fanów portali społecznościowych. „iCat" ma być okazją do poznania się, wymiany doświadczeń i dyskusji o tym jak można wykorzystać portale społecznościowe w nowej ewangelizacji. Wydarzenie będzie miało miejsce 19 sierpnia w hali sportowej Palacio de Deportes.

Spotkanie iCat odbędzie się o godz. 14.00 w Palacio de Deportes. To hala sportowa w Madrycie, która pomieścić może ok. 10 tys. osób. Wśród gości spotkania będą: Rafa Rubio, obecnie dyrektor Departamentu Komunikacji ŚDM, który wcześniej odpowiedzialny był za portale społecznościowe; s. Hermana Kristen Gardner z USA, która jest webmasterem strony internetowej madrid11.com; oraz Jo-Anne Rowney z Wielkiej Brytanii, która pracuje w biurze prasowym diecezji Westminster.

Aby wziąć udział w tym spotkaniu należy wcześniej się zarejestrować na stronie www.madrid11.com/icat. Jak przystało na spotkanie internautów będzie ono transmitowane w sieci oraz tłumaczone na język angielski i hiszpański. Ponadto w Palacio de Deportes dostępna będzie sieć WiFi, aby można było się podłączyć i np. na żywo komentować spotkanie na Facebooku lub innym portalu społecznościowym.


liczba odsłon: 1220 | dodano: 2011-08-12 13:50:58

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook