Dziś: sobota, 9 grudnia 2023
Imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Siostry Augustianki zapraszają na rekolekcje
Nie mogę wyświetlić obrazka

Siostry Augustianki zapraszają w najbliższym czasie na rekolekcje pt. „Jeśli Bóg jest na pierwszym miejscu, to wszystko jest na swoim miejscu” (św. Augustyn).

- Jeśli Bóg będzie na pierwszym miejscu w moim życiu, to co stanie się z resztą? Jak postawić Boga na tym pierwszym miejscu? Jeśli chcesz poszukać odpowiedzi na te i podobne pytania, zapraszamy Cię na rekolekcyjne spotkanie z Jezusem i św. Augustynem, a również z nami siostrami św. Augustyna. Wspólnie będziemy uczestniczyć w Uczcie Eucharystycznej, adorować Najświętszy Sakrament, wysłuchamy konferencji. W programie również modlitwa liturgiczna z naszą Wspólnotą, śpiew, czas na rozmowy i spacer – reklamują siostry.

Do uczestnictwa w rekolekcjach zaproszone się wszystkie dziewczęta, które ukończyły 16 lat. Spotkanie rozpocznie się 18 października br. o godz. 17.00, a zakończy 20 października br. o godz. 14.00. Rekolekcje będą odbywać się w Klasztorze Sióstr Augustianek przy ul. Skałecznej 12 w Krakowie. Koszt uczestnictwa to ofiara dobrowolna. Należy przywieźć ze sobą: Pismo Święte, notatnik i długopis, śpiwór, kapcie, przybory osobiste, instrumenty muzyczne i dobry humor.

Adres do zgłoszeń na rekolekcje oraz do kontaktu: s. Jana Łapińska, e-mail: s.janaosa@gmail.com, tel.: 781 562 977. Więcej informacjo na stronie: www.augustianki.pl w zakładce rekolekcje.


liczba odsłon: 1363 | dodano: 2013-09-30 13:10:27

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook