Dziś: poniedziałek, 26 lutego 2024
Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Sex, przyjaźń i randkowanie - konferencje dla młodzieży bez ściemy i bez cenzury
Nie mogę wyświetlić obrazka

Mark Gungor to znany amerykański mówca, który dzięki serii wykładów „Przez śmiech do lepszego małżeństwa” pomaga wielu ludziom na całym świecie osiągnąć szczęście w swoich związkach. Wiele osób bardzo żałuje, iż o tak ważnych sprawach dowiedzieli się tak późno, z jego wykładów. Gdy byli młodsi, nikt im nawet o tym nie wspominał. Teraz pragną, aby chociaż ich dzieci lub wnuki mogły posłuchać prawdy, którą współczesna kultura tak pragnie stłamsić.

Ten od dawna oczekiwany cykl wykładów dla młodzieży na tematy dotyczące przyjaźni, randkowania i seksu, jest pełen wstrząsających faktów, danych i wyjaśnień. Podany jest barwnym językiem, z dużą dozą humoru, ale przede wszystkim w prawdzie, gdyż czas jest już skończyć z bzdurami, których uczą media, placówki edukacyjne, a nawet niektórzy duchowni.

Mark Gungor i Pam Stenzel przedstawiają młodzieży całą prawdę, bez owijania w bawełnę. Prawdę razem z mądrością, której zabrakło dzisiejszej kulturze zarówno świeckiej, jak i religijnej. Treść ich przesłania pomoże nastolatkom i ich rodzicom w podejmowaniu mądrych decyzji, które przełożą się na przyszłe pokolenia zdrowych i mocnych małżeństw oraz rodzin bez chorego bagażu emocjonalnego i fizycznego.

 

 

Zestaw zawiera 4 płyty DVD wydane w 2013 r. Naspisy do wykładów są w języku polskim. Zestaw zawiera płytę dodatkową „Mark Gungor odpowiada na pytania”. Płyty można kupić w księgarni internetowej wydawnictwa Vocatio. Na płytach znajdziecie:
Przyjaźń: opowieść o dwóch mózgach - wersja dla nastolatków. Wykład o relacjach i podstawowych różnicach w myśleniu kobiet i mężczyzn.
Randkowanie: jak robić to z głową? Wykład na czym polega randkowanie i jak wykorzystać ten czas z sensem.
Seks: a) prawda, o której nikt nie mówi. Wykład demaskuje kulturowe kłamstwa i dalekosiężne szkody, jakie one powodują w życiu mężczyzn i kobiet oraz w ich związkach; b) seks ma zawsze swoją cenę. Wykład Pam Stenzel, który dostarcza poruszających informacji znakomicie przedstawionych przez tę znaną promotorkę czystości przedmałżeńskiej.

Czas poszczególnych płyt:
Płyta 1: część 1 - 39 minut; część 2 - 56 minut;
Płyta 2: 44 minuty;
Płyta 3: część 1 - 1 godz. 16 minut; część 2 - 28 minut;
Płyta 4: 28 minut.


liczba odsłon: 3878 | dodano: 2013-10-03 13:42:11

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook