Dziś: czwartek, 30 maja 2024
Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

ŚDM w programie RAJ
Krajowe Biuro ŚDM weszło we współpracę z programem RAJ, dzięki temu co tydzień w TVP1 będą ukazywały się informacje z przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w Madrycie 2011.
Już w środę 22 września o godz. 10:20 w TVP1 najbliższa emisja programu RAJ a w nim, relacja z rekrutacji do wolontariatu. Co tydzień Tadeusz Syka z piwnicy Jana Pawła II przedstawiał będzie nowe informacje z przygotowań do Madrytu. Oglądaj!

Tadeusz Syka zapowiada kolejne spotkania rekrutacyjne dla wolontariuszy na Światowe Dni Młodzieży , a także opowie o niekonwencjonalnych metodach zdobywania funduszy na wyjazd. Z kolei ks. Grzegorz Suchodolski-dyrektor Krajowego Biura Organizacyjnego Światowych Dni Młodzieży - zwraca się z apelem do kapłanów ,liderów i animatorów wspólnot aby zbierali wokół siebie młodych i wyruszyli z nimi w sierpniu przyszłego roku do Hiszpanii.

Przemysław Babiarz tym razem opowie o św. Wincentym a Paulo . W" modlitewniku grzesznika" spotkamy się z Antoniną Krzysztoń i jej gościem ks. Mirosławem Toszą, który będzie miał kilka rad dla tych , którzy się nigdy nie modlili , a bardzo by chcieli...

W Raju dyskusje poprowadzi ks. Rafał Wroniecki. Tym razem spotka się z młodzieżą z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, która na co dzień zajmuje się ewangelizacją. Opowiedzą w jaki sposób docierają do swoich rówieśników i jakie ich zdaniem metody ewangelizacyjne są najskuteczniejsze.

Raj był również na niezwykłych warsztatach tanecznych, których uczestnicy poznają nie tylko sekrety tańca. Zobaczcie sami... Środa (22 września) godz. 10:20 TVP1

Adres strony: RAJ


liczba odsłon: 1412 | dodano: 2010-10-03 14:42:57

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook