Dziś: piątek, 31 maja 2024
Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

ŚDM – Lizbona 2023
Krajowe Forum Duszpasterstwa Młodzieży

Dlaczego Kościół traci młodzież? Czy Internet może być tak samo ważny jak ambona i sala katechetyczna? Wieczernik czy areopag? To tylko niektóre z wielu trudnych pytań, jakie padną podczas zbliżającego się Krajowego Forum Duszpasterstwa Młodzieży.

Więcej…

 
Trwają przygotowania do „Sydney w Warszawie”

Od kilku do kilkunastu tysięcy uczestników spodziewają się organizatorzy „Sydney w Warszawie”. Spotkanie trwać będzie od 18 do 20 lipca w duchu Światowych Dni Młodzieży i w łączności satelitarnej z Benedyktem XVI, który przebywać będzie w tym czasie na XXIII ŚDM w Sydney.

Więcej…

 
Hymny Światowych Dni Młodzieży

Przedstawiamy listę hymnów dotychczasowych Światowych Dni Młodzieży - podajemy pełne tytuły, wykonawców oraz zapraszamy do wysłuchania tych utworów.

Więcej…

 
Hymn XXIII Światowych Dni Młodzieży doczekał się polskiej wersji.

Na kilka dni przed obchodami Światowych Dni Młodzieży w diecezjach, które odbędą się w Niedzielę Palmową 16 marca, Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży STUDNIA z Płońska zaprezentowało polską wersję utworu. Posłuchaj mp3.

Więcej…

 
Spotkanie młodych w Niepokalanowie 13 -17 lipca 2008

Spotkanie Młodych w tym roku organizowane jest po raz pierwszy we współpracy z Archidiecezją Warszawską w Niepokalanowie. Poprzednie Spotkania – było ich już osiem – odbywały się w Wadowicach. Młodzi ludzie – z Polski, ale też z Ukrain, Białorusi, Rosji, Słowacji – mają okazje uczestniczyć w szczególnym doświadczeniu Kościoła i jego łask, a także spotkać się ze sobą nawzajem i ubogacić swoją różnorodnością.

Więcej…

 
Sydney w Warszawie 18 - 20 lipca 2008. Spotkanie w duchu Światowych Dni Młodzieżowych w łączności satelitarnej z Benedyktem XVI.

Na Światowe Dni Młodzieży zaproszeni są przez Papieża WSZYSCY młodzi. Choć prawdopodobnie jedynie nieliczni dotrą do Sydney, to WSZYSCY mogą wziąć udział w Światowych Dniach Młodzieży. 19 lipca od rana rozpoczniemy na Agrykoli w Warszawie Spotkanie połączone z transmisją czuwania wieczornego i Mszy świętej z Papieżem z Sydney (dokładny program poniżej). Zobacz plan wydarzenia.

Więcej…

 
Australia: Benedykt XVI przybędzie już 12 lipca

Papieska podróż do Australii rozpocznie się trzy dni wcześniej niż wstępnie planowano. Benedykt XVI wyruszy do Sydney już 12 lipca. Pielgrzymka z okazji Światowego Dnia Młodzieży zakończy się 21 lipca.

Więcej…

 
Największa australijska gazeta oficjalnym partnerem ŚDM w Sydney

Australijski dziennik „The Daily Telegraph” i jego niedzielne wydanie „The Sunday Telegraph” zostały oficjalnym partnerem Światowego Dnia Młodzieży w Sydney.

Więcej…

 
Uczestnicy ŚDM będą codziennie dostawać sms-y od Benedykta XVI

Uczestnicy Światowego Dnia Młodzieży w Sydney dostawać będą codziennie sms-y od Benedykta XVI. To jedna z wielu usług, jakich dostarczy pielgrzymom z całego świata australijska firma Telstra, wybrana dziś na oficjalnego partnera telekomunikacyjnego ŚDM.

Więcej…

 
Opublikowano szczegółowy program ŚDM

Szczegółowy program Światowego Dnia Młodzieży opublikowano dziś w Sydney. Spotkanie młodych katolików z całego świata z Benedyktem XVI odbędzie się w tym największym mieście Australii w dniach 15-20 lipca.

Więcej…

 
Specjalny tramwaj na "Sydney w Warszawie"

We wtorek 20 maja w podróż po stolicy wyruszy specjalny tramwaj promujący spotkanie "Sydney w Warszawie" - cykl imprez przygotowanych 19 i 20 lipca w stolicy dla młodzieży, która nie będzie mogła wziąć udziału w Światowych Dniach Młodzieży w Sydney.

Więcej…

 
Doświadczyć wspólnoty w Sydney

2 tysiące Polaków pojedzie na spotkanie młodych do Sydney.Na spotkanie młodych z Benedyktem XVI w Sydney w połowie lipca przybędzie blisko 180 tys. pielgrzymów z całego świata, w tym 50 tys. Australijczyków. Na poprzednim spotkaniu młodych w Kolonii w 2005 r. było ich dziesięć razy więcej - pisze Ewa Czaczkowska na łamach Rzeczpospolitej.

Więcej…

 
Pierwsi pielgrzymi w drodze na Światowy Dzień Młodzieży

Pięcioosobowa grupa z parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kętach – jako pierwsza w diecezji bielsko-żywieckiej – wyleciała 19 czerwca na XXIII Światowy Dzień Młodzieży w Sydney. Pielgrzymi chcą wcześniej dotrzeć do Australii, by zwiedzić kontynent i później skoncentrować się wyłącznie na uroczystościach religijnych. Powodem wczesnego wylotu jest m.in. chęć zaoszczędzenia na cenach biletów lotniczych.

Więcej…

 
Sydney: powstaje „papieski” ołtarz na ŚDM

25-metrowe zadaszenie wzniesiono już na hipodromie Randwick, w miejscu gdzie stanie ołtarz, przy którym Benedykt XVI sprawować będzie Eucharystię podczas Światowego Dnia Młodzieży w Sydney. Gigantyczna konstrukcja – szeroka na 60 m i głęboka na 75 m – ma być ozdobiona pełnymi znaczeń kolorami.

Więcej…

 
Internetowa platforma społecznościowa uczestników ŚDM

Już działa internetowa platforma społecznościowa uczestników Światowych Dni Młodzieży w Sydney. 12 czerwca kardynał George Pell wraz z biskupem Anthonym Fisherem zainaugurowali działalność portalu społecznościowego: www.Xt3.com

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 76181 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook