Dziś: poniedziałek, 22 lipca 2024
Imieniny: Maria, Magdalena, Wawrzyniec

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

ŚDM – Lizbona 2023
Zabierz kolegę na ŚDM

Hiszpański Komitet Organizacyjny Światowego Dnia Młodzieży w Madrycie uruchomił stronę internetową, dzięki której znaleźć można wolne miejsca w samochodach lub autobusach jadących na sierpniowe spotkanie młodych z papieżem. To jeden z pomysłów na ograniczenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery, by hiszpańskie spotkanie stało się bardziej ekologiczne. Prócz tego wspólna podróż ma pomóc uczestnikom lepiej się poznać.

Więcej…

 
Krajowe Posłanie do Madrytu

Zgodnie z istniejącą już tradycją serdecznie zapraszamy koordynatorów i opiekunów razem z uczestnikami grup na krajowe posłanie do Madrytu, które odbędzie się na Jasnej Górze w sobotę, 18 czerwca.

Więcej…

 
Film o sile spowiedzi zwyciężył w konkursie ŚDM

„Siła spowiedzi" to tytuł filmu, który zwyciężył w międzynarodowym konkursie wideo towarzyszącym przygotowaniom do Światowego Dnia Młodzieży w Madrycie. Jego autor 25-leni Kieran Williams z Sydney otrzymał w nagrodę 10 tys. euro.

Więcej…

 
Poproś papieża o SMS

Organizatorzy XXVI Światowego Dnia Młodzieży w Madrycie wyrazili nadzieję, że wszyscy uczestnicy tego zgromadzenia będą codziennie otrzymywali SMS od papieża Benedykta XVI w dniach 16-21 sierpnia.

Więcej…

 
Majowe Camino

Zostaw rozdeptane kapcie utartych schematów i wygnieciony przez lata fotel własnych przyzwyczajeń, zmierz się z nieznanym i nieoczekiwanym, by tak naprawdę poznać siebie oraz spodziewać się wszystkiego nie oczekując niczego. Camino czeka na Ciebie...

Więcej…

 
Konkurs o Pier Giorgio Frassatim

Krajowe Biuro Organizacyjne Światowych Dni Młodzieży ogłosiło konkurs poświęcony Pier Giorgio Frassatiemu. Nagrodą jest wyjazd na spotkanie młodych całego świata z Benedyktem XVI w Madrycie. Prace w formie pisemnej, których tematyka powinna dotyczyć przykładu życia Frassatiego, jako świętości dostępnej dla wszystkich, można nadsyłać do 16 czerwca.

Więcej…

 
Niepokalanów

Krajowa sesja diecezjalnych duszpasterzy młodzieży .

Więcej…

 
Benedykt XVI o ŚDM

Podczas modlitwy Anioł Pański w niedzielę 29 listopada Benedykt XVI zwracając się do młodzieży włoskiej zgromadzonej na placu przypomniał o spotkaniu w Sydney w roku 2008. Obecny czas nazwał okresem przygotowań do tego wydarzenia.

 
Sydney, wtorek, 9 stycznia 2007r.

Pakiety pielgrzyma jako znak solidarności podczas Światowego Dnia Młodzieży 2008 w Sydney.To solidarność była głównym kryterium, którym kierowali się organizatorzy Światowego Dnia Młodych 2008 przygotowując pakiety na zakwaterowanie, posiłki i transport dla pielgrzymów, którzy wybiorą się do Sydney w Australii z okazji największego na świecie święta młodych.  

Więcej…

 
500 dni do ceremonii otwarcia ŚDM w Sydney!

Dokładnie 500 dni pozostało do ceremonii otwarcia XXIII Światowych Dni Młodziezy w Sydney. Od lipca rozpoczną się formalne zgłoszenia grup, ale już w wielu miejscach trwają przygotowania i pierwsze spotkania organizacyjne. W większości polskich diecezji zostali mianowani koordynatorzy tego wyjazdu.    

Więcej…

 
Zgłoszenia

XXIII ŚDM Sydney 2008 Otwieramy przyjmowanie zgłoszeń na wyjazd do Sydney   Wylot na początku lipca 2008 (około 4 lipca) Powrót w ostatnich dniach lipca 2008 (około 28 lipca)    

Więcej…

 
Sydney: przedstawiono program dni młodzieży

Papieska Rada ds. Laikatu nadzorująca przygotowania do przyszłorocznych Światowych Dni Młodzieży w Sydney zaaprobowała program tej imprezy. Pomiędzy 15 a 20 lipca zaplanowano 23 różne wydarzenia. Największym z nich będzie msza św. dla pól miliona osób na torze wyścigów konnych Randwick, której przewodniczyć będzie Benedykt XVI.

Więcej…

 
Episkopat Australii o przygotowaniach do Sydney

Przygotowania do Światowych Dni Młodzieży oraz zagadnienia duszpasterskie zdominowały tematykę obrad sesji plenarnej episkopatu Australii. W Sydney opublikowano komunikat z odbywającego się w dniach 27-30 listopada spotkania biskupów. Zapoznali się oni z przedstawionym przez komitet organizacyjny programem dni młodzieży, zagadnieniami logistycznymi a także propozycjami katechez. Mówiono o ożywieniu duszpasterskim związanym z pielgrzymką krzyża i ikony Światowych Dni Młodzieży w poszczególnych diecezjach.  

Więcej…

 
Znaczki pocztowe i koperty Sydney 2008

Z okazji przyszłorocznych Światowych Dni Młodzieży w Sydney australijska poczta wydała specjalną kolekcję znaczków i okolicznościowe koperty poświęcone zbliżającemu się wydarzeniu.

Więcej…

 
Ogólnopolskie Spotkanie Młodych "Sydney w Warszawie"

Niezwykle bogato przedstawia się program ogólnopolskich inicjatyw duszpasterskich na rok 2008, przyjętych przez Konferencją Episkopatu Polski. Dla młodych jest  przeznaczone  m.in. "Sydney w Warszawie" - spotkanie dla tych, którzy nie mogli wyjechać na Światowe Dni Młodzieży do Australii. To pięciodniowe spotkanie rozpocznie się 15 lipca.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 77007 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook