Dziś: piątek, 2 czerwca 2023
Imieniny: Marianna, Marzena, Erazm

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Rycerze Kolumba oferują bezpłatne pola namiotowe w Rzymie
Nie mogę wyświetlić obrazka

Rycerze Kolumba oferują na kanonizację Jana Pawła II miejsca na bezpłatnych polach namiotowych w Rzymie. Place znajdują się blisko bazyliki św. Piotra, gdzie odbędzie się uroczystość kanonizacji Jana Pawła II i Jana XXIII. - Bezpłatnie udostępniamy pielgrzymom z Polski te miejsca, gdzie pielgrzymi mogą przenocować pod swoimi namiotami - mówi ks. Wiesław Lenartowicz, kapelan radomskiej Rady Rycerzy Kolumba im. Matki Bożej Częstochowskiej.

Pielgrzymi, którzy chcieliby skorzystać z tej możliwości noclegu, muszą przywieźć ze sobą swoje namioty i śpiwory. Ponieważ w kwietniu jest duże prawdopodobieństwo opadów deszczowych, z pewnością będą potrzebne namioty. Na polu pielgrzymkowym będą dostępne jedynie następujące rzeczy: przenośne toalety, ograniczona liczba pryszniców, bieżąca woda i miejsce na postawienie małego lub średniej wielkości namiotu. Wyżywienie nie będzie zapewnione, ale w okolicach pola pielgrzymkowego są sklepy, gdzie można się odpowiednio zaopatrzyć. Ponadto pole pielgrzymkowe nie posiada miejsc parkingowych. Będą otwarte od piątku, 25 kwietnia do wtorku, 29 kwietnia.

W razie pytań lub wątpliwości Rycerze Kolumba proszą o kontakt z koordynatorem Tomaszem Wawrzkowiczem drogą mailową: twawrzkowicz@vp.pl lub telefoniczną: 694-295-127. Ewentualny kontakt w ramach diecezji radomskiej z ks. Wiesławem Lenartowiczem tel. 602-442-443 lub Krzysztofem Orzechowskim tel. 606-144-371. Rejestracja odbywa się za pośrednictwem polskiej strony Rycerzy Kolumba. Tam też można obejrzeć zdjęcia pół namiotowych.

rm / Radom 


liczba odsłon: 1633 | dodano: 2014-04-05 12:54:21

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

Ogień i deszcz - Michael W. Smith

W niedzielę 16 kwietnia w ogromnej hali ...

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

blog ichtis

Facebook