Dziś: piątek, 8 grudnia 2023
Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Rekrutacja liderów „Szlachetnej Paczki” 2014
Nie mogę wyświetlić obrazka

„Szukamy ludzi odpowiedzialnych, pragnących pomagać i realnie zmieniać swoje otoczenie, potrafiących pracować w grupie i organizować pracę innych osób” – mówi ks. Jacek Stryczek, prezes Stowarzyszenia „Wiosna”, które poszukuje 600 liderów „Szlachetnej Paczki”. Do 15 czerwca organizatorzy „Szlachetnej Paczki” 2014 czekają na zgłoszenia kandydatów na liderów. Ich zadaniem będzie odszukanie potrzebujących rodzin i koordynowanie prac wolontariuszy w danym mieście.

„Szukamy ludzi odpowiedzialnych, pragnących pomagać i realnie zmieniać swoje otoczenie, potrafiących pracować w grupie i organizować pracę innych osób – mówi ks. Jacek Stryczek, inicjator projektu. – Oferujemy szkolenia i rozwój kompetencji, szansę na sprawdzenie się w działaniu i udział w mądrej pomocy” – dodaje kapłan. Organizatorzy akcji informują, że dla 74 proc. wolontariuszy udział w „Szlachetnej Paczce” był najważniejszym wydarzeniem w życiu. Liderzy „Paczki” deklarują wzrost takich kompetencji jak: budowanie relacji z innymi, podejmowanie decyzji i motywowanie. „Poczułam w sobie ogromną siłę, kiedy zobaczyłam, że rzeczywiście mogę zmienić miejsce, w którym mieszkam! W „Paczce” dowiedziałam się, w jaki sposób zarządzać ludźmi, jak skutecznie komunikować się z zespołem i organizować swój czas pracy” – mówi Ewa, jedna z liderek „Szlachetnej Paczki”.

Lider „Szlachetnej Paczki” powinien kochać ludzi i mieć chęć pomagania innym, lubić pracę na wysokich obrotach i być odpowiedzialnym za swoje działania i ich owoce. Dla lidera nie ma rzeczy niemożliwych, lubi podejmować wyzwania i motywować innych. „Tylko tam, gdzie w czerwcu zgłosi się lider, „Szlachetna Paczka” w grudniu dotrze z pomocą i impulsem do zmiany do potrzebujących rodzin” – apelują organizatorzy akcji. Aby zostać liderem „Szlachetnej Paczki”, wystarczy wejść na stronę www.superw.pl i uzupełnić formularz.
projekt „Szlachetna Paczka”

pra / Kraków


liczba odsłon: 902 | dodano: 2014-05-29 14:18:33

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook