Dziś: środa, 24 lipca 2024
Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Rekolekcje dla młodzieży w Trzęsaczu
Nie mogę wyświetlić obrazka

W dniach 13-15 lutego 2023 roku w Młodzieżowym Ośrodku Centrum Edukacyjnego Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej w Trzęsaczu odbyły się rekolekcje dla młodzieży w czasie ferii zimowych. Rekolekcje na temat „Czy wiara to ściema? Jak być dziś młodym i wierzącym?” poprowadził ks. Paweł Wiśniewski, wikariusz z parafii Wniebowzięcia NMP w Szczecinie Dąbiu.

Zimowisko było okazją do przedyskutowania obecnej sytuacji młodych w Kościele. Podczas katechez, konferencji i modlitwy młodzi ludzie mogli przyjrzeć się dzisiejszej kondycji wiary młodych ludzi. Nie zabrakło także wspólnej zabawy karnawałowej i korzystania z walorów nadmorskiej miejscowości. Wspólny pobyt młodzieży nad morzem był dobrym sposobem na poznanie rówieśników z różnych stron naszej archidiecezji.

Rekolekcje dla młodzieży w czasie ferii zimowych są formą nagrody dla młodzieży zaangażowanej w życie parafii. W tym roku wyjazdy koordynował ks. dr Andrzej Zaniewski, wicedyrektor Wydziału Wychowania Katolickiego oraz archidiecezjalny duszpasterz młodzieży. Oprócz rekolekcji w Trzęsaczu odbyły się także serie w Niechorzu i Myśliborzu, które poprowadzili odpowiednio ks. dr Paweł Błasiak, wikariusz parafii MB Nieustającej Pomocy w Drawnie ks. Łukasz Krasula, ojciec duchowny w szczecińskim seminarium i ks. Maciej Czaczyk, wikariusz parafii przy Bazylice św. Jana Chrzciciela w Szczecinie.

Ks. Paweł Wiśniewski (Szczecin Dąbie)


liczba odsłon: 367 | dodano: 2023-02-16 16:14:27

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook