Dziś: środa, 8 lutego 2023
Imieniny: Piotr, Jan, Hieronim

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Punkt przygotowań "w Sercu"
Duszpasterstwo Akademickie prz sanktuarium NSPJ w Szczecinie zaprasza do wspólnego wyjazdu na Taize do Poznania. Już teraz można wziąć udział w przygotowaniach. Spotkania odbywają się w każdy czwartek o godz. 19:30 w "Odzie" ul. Bogurodzicy 3 (za kawiarenką akademicką).
Zgłoszenia do 22 listopada. Wszelkie informacje można uzyskać osobiście na spotkaniach, telefonicznie lub pocztą elektroniczną:
Kamil Słotwiński
tel. 507 799 292
e-mail: kamil_slotwinski@wp.pl


"W obecnych czasach życie często nas rozprasza, dlatego my, chrześcijanie, musimy sobie nieustannie stwarzać okazję do tego, by być razem i to w określonym celu. To „bycie razem” powinno być oparte na modlitwie, na wspólnym kierowaniu się ku źródłom naszej wiary, byśmy czerpali z niej inspirację do dalszego życia. Poza tym ludzie lubią i potrzebują się spotykać. Wyrażają potrzebę wspólnoty, szczególnie dzisiaj, gdy na świecie jest tyle anonimowości i samotności, także wśród młodych ludzi. Takie spotkanie w atmosferze modlitwy i życzliwości może pomóc człowiekowi odkryć drogę do Boga i do drugiego człowieka."- brat Marek z Taizé.

Wspólnota Ekumeniczna Taizé organizuje 32. Europejskie Spotkanie Młodych w Poznaniu. Od 29 grudnia 2009 do 2 stycznia 2010 roku przyjedzie na nie nawet 30 tys. młodzieży z całej Europy.


liczba odsłon: 1794 | dodano: 2009-10-20 13:42:56

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

ADM Chojna 2021 - świadectwo s. Nulli UK

W popołudniowym programie Archidiecezjal...

blog ichtis

Facebook