Dziś: niedziela, 21 lipca 2024
Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Przystanek Jezus
Warsztaty w Gubinie

Dziś w Gubinie zakończyły się warsztaty przygotowujące do posługi podczas Przystanku Jezus. W sobotę wieczorem odbyły się prezentacja tego, co wypracowaliśmy przez ostatni tydzień.

Więcej…

 
Rozpoczął się X Przystanek Jezus

Przystanek Jezus jest ogólnopolską inicjatywą ewangelizacyjną skierowaną do ludzi młodych uczestniczących w Przystanku Woodstock, by pokazać im osobę Jezusa Zmartwychwstałego, którego obecności mogą doświadczyć.

Więcej…

 
Dzień drugi - wtorek

Centralnym punktem dnia drugiego był blok rekolekcyjny. Uczestnicy mogli nauczyć się jak mówić innym o swoim doświadczeniu żywego Boga.

Więcej…

 
Rozpoczęła się Ewangelizacja na polu Przystanku Woodstock

Uczestnicy tegorocznej Ogólnopolskiej Inicjatywy Ewangelizacyjnej Młodzi-Młodym Przystanek Jezus, ustawili na Polu Woodstock, 15 metrowy biały Krzyż symbolizujący ich obecność pośród uczestników festiwalu. Krzyż poświęcił duchowy przewodnik Przystankowiczów, biskup diecezjalny diecezji Koszalińsko Kołobrzeskiej Edward Dajczak.

Więcej…

 
Pół tysiąca ewangelizatorów na Przystanku Jezus

Ponad 550 ewangelizatorów przyjechało do Kostrzyna nad Odrą, by uczestniczyć w 10. Przystanku Jezus. Przygotowują się tu do ewangelizacji na Przystanku Woodstock, festiwalu rockowym.

Więcej…

 
Ewangelizacja na Przystanku Woodstock

Uroczystą Mszą Świętą neokatechumenalną pod przewodnictwem biskupa diecezjalnego diecezji Koszalińsko - Kołobrzeskiej Edwarda Dajaczka zakończył się kolejny dzień na Przystanku Jezus. Uczestnicy Przystanku przeszli także radosnym korowodem przez pole Woodstock zachęcając uczestników festiwalu do rozmów, śpiewu i wspólnego tańca.

Więcej…

 
Zniszczona wystawa „Wybierz Życie”

Dzisiaj w nocy zniszczona została wystawa „Wybierz Życie” , która stała przed   Przystankiem Woodstook.

Więcej…

 
Tajemnica Krzyża na Przystanku Jezus

Adoracją Krzyża Świętego zakończył się piątkowy wieczór na Przystanku Jezus. Nabożeństwo celebrował biskup diecezjalny diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej Edward Dajczak. Ewangelizatorzy adorowali Krzyż i Najświętszy Sakrament do późnych godzin wieczornych.. Podczas Nabożeństwo odśpiewana została Męka Pańska wg Św. Jana..

Więcej…

 
Fotogalerie z Przystanku Jezus

Fotorelacje z trwającego Przystanku Jezus 2009, z trzeciego, czwartego, piątego i siódmego dnia znajdziesz TUTAJ. Autorem zamieszczonych zdjęć jest Bartłomiej Dobrzyński.

 
Ostatni dzień Ewangelizacji Woodstocku

Mszą Świętą pod przewodnictwem biskupa diecezjalnego diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej Stefana Regmunta rozpoczął się ostatni dzień głoszenia Ewangelii przez uczestników Przystanku Jezus.

Więcej…

 
Zakończył się X Przystanek Jezus

Uroczystą Mszą Świętą pod przewodnictwem Biskupa Zielonogórsko-Gorzowskiego Stefana Regmunta zakończyła się tegoroczna Ogólnopolska Inicjatywa Ewangelizacyjna Przystanek Jezus w Kostrzynie n/Odrą. Przystanek Jezus skierowany był do ludzi młodych uczestniczących w Przystanku Woodstock, celem prezentacji osoby Jezusa Zmartwychwstałego, przynoszącego dar zbawienia.

Więcej…

 
Poprzystankowe świętowanie

Serdecznie zapraszamy do udziału w poprzystankowym świętowaniu w gronie ewangelizatorów z Przystanku Jezus i osób formujących się w Szkole Nowej Ewangelizacji św. Tymoteusza, które odbędzie się w Gubinie, ul. Kresowa 258 w dniach 4-6 grudnia 2009r.

Więcej…

 
Trwają Przygotowania do 11 Przystanku Jezus

Już po raz 11 w Kostrzynie n/Odrą, odbędzie się Przystanek Jezus - ogólnopolska inicjatywa ewangelizacyjna skierowana do ludzi młodych uczestniczących w Przystanku Woodstock.

Więcej…

 
Przystanek Jezus 2010

27 lipca rozpoczyna się „Przystanek Jezus”. Do 3 sierpnia młodzi będą ewangelizować uczestników festiwalu rockowego „Przystanek Woodstock” w Kostrzynie nad Odrą.

Więcej…

 
3 dni do Przystanku Jezus

Od poniedziałku 19 lipca w Młodzieżowym Centrum Formacji w Gubinie trwają tygodniowe warsztaty, poprzedzające Przystanek Jezus. Warsztaty prowadzone są zarówno w zakresie posługi muzycznej jak i wokalnej. Są kontynuacją pracy rocznej zespołu tworzącego muzyczny projekt – Przystanek Jezus 2010.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 1  2  3   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 30327 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook