Dziś: środa, 24 lipca 2024
Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Przystanek Jezus
700 osób weźmie udział w 15. Przystanku Jezus

700 młodych ewangelizatorów z Polski, Anglii, Luksemburga, Irlandii, Słowacji, Francji i Niemiec, będzie dzielić się swoją wiarą z uczestnikami Przystanku Woodstock, podczas tegorocznego, 15. Przystanku Jezus. Ta wyjątkowa inicjatywa ewangelizacyjna odbędzie się w dniach 27 lipca – 3 sierpnia br. w Kostrzynie nad Odrą.

Więcej…

 
Zakończył się Przystanek Jezus 2013

Czternasta edycja Przystanku Jezus dobiegła końca. Od 28 lipca do 4 sierpnia odbyła się największa akcja ewangelizacyjna w zachodniej Polsce. Przesłanie tegorocznego Przystanku brzmiało: „Bóg jest dobry – Jezu ufam Tobie”.

Więcej…

 
Ruszyły rekolekcje na Przystanku Jezus

W Kostrzynie nad Odrą trwają rekolekcje uczestników Przystanku Jezus (PJ) - inicjatywy ewangelizacyjnej, towarzyszącej Przystankowi Woodstock. Słynny rockowy festiwal rozpocznie się tam 1 sierpnia. Jak co roku młodzi ewangelizatorzy przygotowują się duchowo przed wyjściem na pole woodstockowe, gdzie rozmawiać będą na tematy religijne z wszystkimi chętnymi.

Więcej…

 
Pikieta antyaborcyjna na Woodstocku - szokujące ale potrzebne!

Fundacja Pro - Prawo do Życia zebrała na Woodstocku wiele podpisów przeciwko aborcji, nie obyło się jednak bez krytycznych opinii i interwencji policji.

Więcej…

 
Ponad tysiąc osób ewangelizowało na 13. Przystanku Jezus

Ponad tysiąc osób ewangelizowało podczas zakończonego wczoraj Przystanku Jezus w Kostrzynie nad Odrą. Przyjechało ok. 158 księży, 95 kleryków, 30 diakonów, 61 sióstr zakonnych i ponad 700 świeckich . Przystanek poprzedził I Kongres Nowej Ewangelizacji, na który swój udział zgłosiło ponad 300 ruchów i wspólnot.

Więcej…

 
Od soboty na Przystanku Jezus I Kongres Nowej Ewangelizacji

I Kongres Nowej Ewangelizacji rozpocznie się w sobotę 28 lipca w Kostrzynie nad Odrą. Wydarzenie potrwa do 5 sierpnia równolegle i w łączności z Przystankiem Jezus, który organizowany jest po raz 13. w czasie Festiwalu Przystanek Woodstock.

Więcej…

 
Ewangelizatorzy z São Paulo na „Przystanku Jezus”

W Kostrzyniu n. Odrą, w drugim dniu „Przystanku Jezus”, 1 sierpnia, podczas Eucharystii homilię wygłosili ojcowie Enrique i Antonello z São Paulo, inicjatorzy wspólnot Przymierze Miłosierdzia. Uczestnicy PJ będą prowadzić ewangelizację na otwartym dziś festiwalu rockowym „Przystanek Woodstock”.

Więcej…

 
Zakończył się Przystanek Jezus

Zakończyła się Ogólnopolska Inicjatywa Ewangelizacyjna Przystanek Jezus. Młodzi ewangelizatorzy towarzyszyli swoim rówieśnikom uczestniczącym w festiwalu rockowym Przystanek Woodstock w Kostrzynie n. Odrą od 31 lipca do 7 sierpnia.

Więcej…

 
Ruszył Przystanek Jezus

Wieczorną Eucharystią w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła w Kostrzynie rozpoczęła się wczoraj 31 sierpnia Ogólnopolska Inicjatywa Ewangelizacyjna pod nazwą Przystanek Jezus. Mszy św. przewodniczył bp Edward Dajczak. 1 sierpnia dzień na Przystanku także rozpoczął się Eucharystią. Na stronie www.przystanekjezus.pl ukazały się pierwsze zdjęcia.

Więcej…

 
Trwają przygotowania do „Przystanku Jezus"

Ponad 200 osób duchownych weźmie udział w Ogólnopolskiej Inicjatywie Ewangelizacyjnej „Przystanek Jezus", która w tym roku odbywać się będzie pod hasłem „Nowa Pięćdziesiątnica - Nowa Ewangelizacja". Rozpocznie się ona 31 lipca w Kostrzynie n. Odrą. Po raz 12. ewangelizatorzy towarzyszyć będą rówieśnikom biorącym udział w festiwalu muzycznym „Przystanek Woodstock", organizowanym przez Jerzego Owsiaka.

Więcej…

 
Wkrótce rusza Przystanek Jezus

Po raz dwunasty rusza Ogólnopolska Inicjatywa Ewangelizacyjna pod nazwą „Przystanek Jezus", który odbywać się będzie od 31 lipca do 7 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Inicjatywa towarzyszy festiwalowi muzycznemu „Przystanek Woodstock" organizowanemu przez Jerzego Owsiaka.

Więcej…

 
Bp Regmunt zaprasza młodych na Przystanek Jezus

Do udziału w XIII Przystanku Jezus, który odbywać się będzie w Kostrzynie nad Odrą od 31 lipca do 7 sierpnia, zaprasza młodzież biskup zielonogórsko-gorzowski Stefan Regmunt. Przebywający 27 czerwca z wizytą w Gorzowie Wielkopolskim szef festiwalu rockowego Przystanku Woodstock Jerzy Owsiak w rozmowie z KAI powiedział, że współpraca z organizatorami Przystanku Jezus układa się coraz lepiej, a od dwóch lat jest - w jego ocenie - bardzo dobrze. Przystanek Jezus skupia młodych ewangelizatorów, którzy poprzez modlitwę, udział we Mszach św. i konferencjach przygotowują się do spotkania z uczestnikami rockowego festiwalu Przystanek Woodstock, który w tym roku odbędzie się w dniach 4-6 sierpnia.

Więcej…

 
Warsztaty Ewangelizacyjne w Gubinie

20 lipca rozpoczęły się w Gubinie warsztaty ewangelizacyjne przed Przystankiem Jezus 2009. Biorą w nich udział osoby, które chcą włączyć się w konkretne posługi podczas tegorocznego Przystanku.

Więcej…

 
Pierwszy dzień warsztwtów przed PJ - Gubin 2009

 
Dzień drugi warsztatów przed PJ - Gubin 2009

 

<< pierwsza 1  2  3   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 30342 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook