Dziś: niedziela, 21 lipca 2024
Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Prezentacje
Ojcze Nasz

Nie masz żadnego prawa mówić: „Ojcze…” Jeśli na co dzień nie zachowujesz się jak Dziecko Boże. Nie masz żadnego prawa mówić: „nasz!...” Jeśli żyjesz zamknięty we własnym egoizmie.

Więcej…

 
Nikt nie zna drogi

Nikt nie zna drogi, którą Ty masz przed sobą. Nikt nie szedł nią tak, jak Ty pójdziesz. To jest Twoja droga i nic tego nie zmieni. Możesz prosić o rady, ale decydować musisz sam. Posłuchaj głosu swojego wewnętrznego nauczyciela. Bóg nie zostawił Cię samego

Więcej…

 
Otwórz swe serce

Jest taki smutek, który przychodzi wtedy, kiedy gniewamy się na ludzi, za bardzo przywiązujemy się do przedmiotów i wtedy, kiedy mamy żal, że na świecie jest tak źle. A przecież  jest tyle cudownych rzeczy wokół nas. Zatem, otwórzmy swojego ducha dla światła, otwórz swoje serca na radość. Nie bądźmy pesymistami, nie patrzmy na świat w ciemnych barwach.

Więcej…

 
Lednica

Każdego roku tysiące młodych przyjeżdża na pola lednickie spotkać się z Jezusem i sobą nawzajem. Niezwykła atmosfera spotkania pozostaje w pamięci wielu przez długi czas.

Więcej…

 
Prezentacja wielkopostna

Wczoraj? Jutro? Nie! Dziś!

Więcej…

 
Droga Krzyżowa

Otoczony żołnierzami i tłumem gapiów, dźwigając krzyż, Jezus wyruszył na Miejsce Czaszki, zwane w języku hebrajskim Golgotą...

Więcej…

 
List od Boga

Dla: Ciebie Data: Dziś Od: Boga Temat: Ty Odniesienie: Życie

Więcej…

 
Gdybyś nigdy...

Gdyby Twoje życie byłoby idealne, to czy On byłby Ci potrzebny? Gdybyś nigdy nie zaznał cierpienia, to skąd byś wiedział co przeszedł Jezus?

Więcej…

 
Terapia duszy

Co jest największym moim i Twoim wrogiem? Co stanowi największe niepowodzenie? Co jest najpiękniejszym prezentem? Najprzyjemniejszym uczuciem?

Więcej…

 
Eucharystia

"To jest Ciało moje, które za was będzie wydane: to czyńcie na moja pamiątke [...] Ten kielich to Nowe Przymierze we Krwi mojej, która za was będzie wylana" (Łk 22, 19-20)

Więcej…

 
Zaproszenie

Wielu księży i katechetów dysponuje dziś nową, wydajną pomocą techniczną w postaci rzutnika multimedialnego. Każdy z nas tworzy ciekawe pokazy w programie Power Point. Przygotowujemy je na różne okazje (np. Dzień Papieski, Niedziela misyjna, Tydzień Miłosierdzia itd.) Chciejmy się nimi podzielić z innymi udostępniając je na stronie ICHTIS. Zapraszamy do współpracy info@ichtis.info    

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 1  2  3   ostatnia >>


liczba odsłon: 30904 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook