Dziś: środa, 6 grudnia 2023
Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Premiera teledysku akcji "Rób to, co kochasz"
Nie mogę wyświetlić obrazka

Trwa akcja "Rób to, co kochasz", do której właśnie powstaje teledysk finałowy z udziałem pasjonatów różnych dziedzin z całej Polski. Pomysłodawcą akcji jest raper Arkadio, który będąc przekonany, że nie ma ludzi bez marzeń, postanowił podzielić się z wszystkimi swoją (niełatwą) historią walki o życie według idei "Rób to, co kochasz".

Do projektu zaprosił m.in: Kamila Bednarka i CeZika, którzy w krótkich video-nagraniach mówili o swoim doświadczeniu w dążeniu do ich RTCK. Każda wypowiedź dotyczyła jednego z etapów wejścia na drogę życia pasją, czyli : marzenie, niedowierzanie, determinacja, frustracja, i w końcu wejście na drogę „Rób to, co kochasz”. Akcja RTCK skierowana jest głównie do ludzi młodych (ale nie tylko) i jej celem jest zachęcić ich, aby w swoich decyzjach o pracy kierowali się swoimi pasjami i talentami, a nie oczekiwaniami środowiska i sondażami.

„Rób to, co kochasz” to także książka Arkadio o tym samym tytule, płyta muzyczna oraz cykl wykładów z utworami muzycznymi oraz materiałami video, który już kilkadziesiąt razy był prezentowany w szkołach i różnego rodzaju placówkach pedagogicznych na terenie całego kraju. Na jednym z etapów akcji zorganizowano konkurs, w którym uczestnicy nagrywali krótkie materiały filmowe pokazujące ich talent wykorzystywany na co dzień. Piątka zwycięzców wystąpiła na planie teledysku finalizującego ten etap akcji. Ponadto uczestnicy odbyli sesję szkoleniową z Dominiką Staniewicz (doradcą zawodowym), która – jak stwierdził jeden z kandydatów – uratowała mu życie.

Teledysk finałowy powstał do utworu „Pytanie” z najnowszej płyty Arkadio pt: „Rób to co kochasz”. Głównym motywem teledysku jest poszukiwanie odpowiedzi na pytanie: „Przeciętność sprawia, że żyję, ale po co?!” Klip to niezwykle intrygująca historia człowieka, który zmaga się z przeciwnościami życia codziennego, posuwa się nawet do zbrodni… jednak w pewien mglisty dzień spotyka na swojej drodze ludzi, którzy zaskakują go…no właśnie, czym? Finał tej historii do obejrzenia w teledysku, którego premiera odbyła się 13 marca na kanale Youtube MO-REcords Team.

Dodatkowo premiera teledysku zbiegła się niesamowitą decyzją mistrza świata w dwóch kategoriach wagowych – Tomasza Adamka. Zadecydował o zmianie utworu przy wyjściu do ringu. I od najbliższej walki motywować go będzie utwór Arkadio – Prawdziwy sukces! Jak dotarła do mnie ta informacja, to nogi się pode mną ugięły! – mówi podekscytowany Arkadio – To kolejny dowód na to, że warto walczyć o swoje marzenia i rozwijać swoje talenty!

 

 

  

Całość przedsięwzięcia skupia witryna: www.robtocokochasz.pl.


liczba odsłon: 1286 | dodano: 2014-03-28 15:23:01

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook