Dziś: wtorek, 18 czerwca 2024
Imieniny: Elżbieta, Paula, Marek

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Premiera superbestsellerowej książki o. Marcelo Rossiego w Polsce!
Nie mogę wyświetlić obrazka

Superbestseller charyzmatycznego kapłana - niemal 8 mln sprzedanych egzemplarzy w Brazylii! Agape to uczta, posiłek celebrowany przez pierwszych chrześcijan na pamiątkę Ostatniej Wieczerzy. Agape była okazją do spotkania ludzi bogatych i ubogich, którzy jednoczyli się w przyjaźni, braterstwie i miłości. W swojej najnowszej książce o. Marcelo Rossi odkrywa na nowo i uwypukla to pierwotne znaczenie słowa agape.

W charakterystycznym dla siebie, oryginalnym i lekkim stylu o. Marcelo udziela współczesnym wierzącym duchowych wskazówek opartych na nauce katolickiej, wykorzystując w tym celu nowoczesne środki przekazu, takie jak radio, telewizja i Internet. W Agape o. Marcelo posługuje się tym samym prostym, przejrzystym i pogodnym sposobem komunikacji, który uczynił z niego fenomen medialny naszych czasów. Autor przedstawia wybór motywów z Ewangelii według św. Jana zinterpretowanych przez pryzmat znaczenia Bożej miłości w konkretnych ludzkich zmaganiach we współczesnym świecie.

Radio Watykańskie o fenomenie Agape.

O. Marcelo Rossi (ur. 1967) to popularny w Brazylii kapłan, lider katolickiego ruchu charyzmatycznego w tym kraju. Jest zwolennikiem większego wykorzystywania muzyki w liturgii; sam nagrał wiele płyt, często pojawia się także w radiu i telewizji, zagrał również w dwóch filmach poruszających tematy religijne. Wszystkie wpływy przeznacza na katolickie organizacje charytatywne oraz na potrzeby własnej parafii. Kilka książek, jakie do tej pory wydał, w jego rodzimej Brazylii rozeszło się w milionowych nakładach.

Tytuł: Agape
Autor: o. Marcelo Rossi
Ilość stron: 148
Cena: 24,00 zł
Książkę kupisz w księgarni internetowej Wydawnictwa św. Wojciecha.


liczba odsłon: 1217 | dodano: 2012-06-01 15:07:12

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook