Dziś: sobota, 15 czerwca 2024
Imieniny: Jolanta, Wiola, Wit

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Portal Profeto.pl świętuje drugie urodziny
Nie mogę wyświetlić obrazka

Sercański Portal Ewangelizacyjny Profeto.pl powstał 16 listopada 2012 roku. „Od tamtego momentu skrzętnie realizujemy, dzień po dniu, Bożą strategię działania, która ma na celu zbudowanie największej ambony w polskim internecie” – mówi ks. Michał Olszewski SCJ, redaktor naczelny portalu.

W tym roku witryna została po raz kolejny zaktualizowana i funkcjonuje w systemie responsywnym, dostosowując się do każdej rozdzielczości ekranu. Redakcja poszerzyła swoją codzienną ofertę o Ewangelię dla dzieci i komentarz do czytań – każdego tygodnia ponad 80 osób komentuje Słowo Boże. Ruszył też nowy cyklem katechez ewangelizacyjnych – 180 Sekund. Kontynuowane co kwartał są rekolekcje on-line – 360 Sekund. 26 czerwca 2014 roku oficjalne nadawanie rozpoczęło Internetowe Radio Profeto.pl. „Chcemy, by dzięki tej rozgłośni jeszcze z większym skutkiem docierać do tych, którzy są spragnieni Słowa” – przekonuje ks. Olszewski.

 

 

Z okazji drugich urodzin redakcja Profeto.pl przygotowała czterodniowe świętowanie. W poniedziałek, 17 listopada 2014 roku rozpoczął się jubileuszowy konkurs „Ugryź torta” (regulamin na www.profeto.pl). We wtorek w audycji z cyklu „Po prostu wierzyć” gośćmi Eweliny Zamojskiej w studiu Radia Profeto.pl będą przedstawiciele zespołu redakcyjnego. Audycja rozpocznie się o godzinie 19.00. W środę będzie można zobaczyć krótki film pt.: „Cyfry to nie wszystko”, będący relacją dotychczasowej pracy i osiągnięć zespołu. Jubileuszowe obchody zakończą się we czwartek ogłoszeniem wyników konkursu i rozdaniem nagród.

pra / Kraków


liczba odsłon: 933 | dodano: 2014-11-19 10:33:58

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook