Dziś: wtorek, 30 maja 2023
Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Pierwszy videoblog pro-life w Polsce!
Nie mogę wyświetlić obrazka

Znany lider ruchu pro-life w Polsce i wydawca katolicki, dr inż. Antoni Zięba rozpoczął z początkiem tego roku prowadzenie videobloga dotyczącego obrony życia każdego człowieka od momentu poczęcia do naturalnej śmierci. Videoblog, publikowany co tydzień na stronie www.pro-life.pl, prowadzony jest pod hasłem: Bo tylko życie ma przyszłość.

Kolejne krótkie, bo około 6-minutowe odcinki, dotyczą wybranych aspektów obrony życia. Pierwsze dostępne już odcinki dotyczą spraw fundamentalnych: kwestii poczęcia jako początku życia człowieka czy początków ruchu aborcyjnego. Inż. Zięba przedstawia w nich wielkie kłamstwo procesu Roe vs. Wade, które było podwaliną legalizacji aborcji w USA oraz rasistowskie korzenie i poglądy największej organizacji aborcyjnej na świecie - Planned Parenthood.

Jak mówi inż. Zięba, prezes Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka: - Były dwa powody rozpoczęcia serii videoblogów pro-life od Planned Parenthood. Po pierwsze, jest to dzisiaj największa światowa organizacja promująca i realizująca zbrodnię aborcji. Działa w ponad 100 krajach na całym świecie, ma także w Polsce współpracownika: Towarzystwo Rozwoju Rodziny! Wielce wymowne są korzenie, początki tej niosącej śmierć nienarodzonym dzieciom machiny. W pełni zgadzam się ze słynnym stwierdzeniem Cicerona: Historia jest nauczycielką życia. Trzeba było pokazać historię jej powstania, jej nazistowskie, antysemickie korzenie.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z tego pierwszego w Polsce videobloga pro-life: www.pro-life.pl.


liczba odsłon: 1331 | dodano: 2014-01-30 20:33:29

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

Ogień i deszcz - Michael W. Smith

W niedzielę 16 kwietnia w ogromnej hali ...

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

blog ichtis

Facebook